Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a BKK futár app mennyire...

Ez a BKK futár app mennyire használható, érthető? Tényleg el lehet vele találni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen abszolút, szerintem teljesen jó kis app. Csomószor csak a címet tudom, hogy hova kell menni, életemben nem voltam ott, és odatalalálok vele. Annyi, hogy a metrók, hévek és a 4-6-os csak offline van benne, de ezzel együtt is a leghasznosabb app a telómon
2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le és nézd meg, te mennyire érted, ha meg enn, akkor menj vissza Google Mapsre. De egyébként nem mintha akkora különbség lenne térképapp és térképapp között.
2017. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

A legjobb benne a real-time indulási idő kijelzés. Ugyanazt mutatja, ami a nagyobb megállókban levő kijelzőkön is van, de ez minden megállóra működik. GPS-t használja, szóval csak beírod hova akarsz menni (a címkeresője jóval szarabb, mint a google) és mutatja hol mire kell felszállnod.

2017. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A futár tökéletes.

Budaörsön pl lassan 1 hete csak kelenföldről jár a mechanika felé a 87-es, visszafelé sose jön egyse.

A jármű pozíciókat viszont jól jelzi (figyelembe véve a rendszer késését)

2017. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!