Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Délibáb IC-vel utazott már...

Délibáb IC-vel utazott már valaki? Milyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz megtalálni, mert ha látod a Délibáb IC, biztos, hogy nem ott lesz, ahol látod, magyarán a délibábját látod :) Benne is van a nevében :)
2017. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reméljük, hogy utazott már vele valaki, mert igen régóta benne van a memetrendben....


Magam is mentem vele például, valamikor 1995 tájékán, osztálykirándulásra. Akkor kissé felturbózott gyorsvonati kocsikból állt, tiszta volt és gyors. Az utazóközönség pedig meglepő módon az osztálytársaimból àllt.

2017. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha konkrétan a Délibábbal nem is mentem (lehet, hogy mentem, fenetudja) azon a vonalon is, máson is utaztam már IC-vel sokat.

Kívülről onnan lehet megismerni, hogy kék, vannak rajta ajtók és ablakok.

Belülről onnan, hogy ha jön a kalauz, akkor kéri a helyjegyet.

Utastájékoztató ha van is, nembiztos, hogy működik.

Klíma (légjavító berendezés) ha van is, nembiztos, hogy működik.

Wifi, ha ki is van írva, nembiztos, hogy működik.

2017. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyest nem értem mit akart mondani.
2017. szept. 6. 07:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes a délibábra mint jelenségre gondolt. Az IC - k között nincs sok különbség, szóval mindegy miről nevezték el.
2017. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Debrecen/Nyíregyháza- Záhony felé közlekedő IC-k mind sima magyar IC kocsikkal közlekedő vonatok így semmi különbség nincs köztük. Csak Miskolc és Győr/Sopron felé járnak olyan IC-k amik kicsit jobbak mint az átlag ICk.
2017. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jár Debrecen felé is IC3G, ČD kocsik is, a Hortobágy EC lengyel kocsikkal, valamint van MÁV EC kocsiból kiállított IC járat is..
2017. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. A jelenségből indultam ki, ahogyan az #5-ös is írja :) Ezt a poént nem tudtam kihagyni :)
2017. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!