Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudok eljutni a Batthyány...

Hogy tudok eljutni a Batthyány tértől a nyugatiig?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a 2-es illetve 3-as metrókkal el tudnék jutni, de sajna (ha jól tudom) nem jár a 3-as metró. Milyen más alternatíva létezik?

Előre is köszi! ☺


2017. szept. 23. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A Batthyány tértől 19-es,41-es villamossal a Margit híd budai hídfőig,onnantól meg 4-es 6-ossal a Nyugati pályaudvarig.
2017. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne járna a metró?
2017. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Köszi

#2: Elvileg az egész vonalat felújítják...

2017. szept. 23. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A felújítás még nem kezdődött el, de az első szakasz nem fogja érinteni a Deák Ferenc tér-Nyugati szakaszt, ott csak esténként és hétvégén lesz metrópótló. Novemberben fogják elkezdeni a felújítást. Alternatív útvonal: menj a H5-ös hévvel, 19-es, 41-es villamossal vagy a 109-es busszal Margit híd budai hídfőig, onnan a 4-es, 6-os villamosok és a 9-es, 26-os, 91-es, 191-es, 226-os, 291-es buszok mennek a Nyugatiig.
2017. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Még jár a 3-as metró de jobban jársz a villamossal.
2017. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért is? Az két jegy, a metrón meg ingyenes az átszállás, sűrűbben is jár, könnyebb is tájékozódni, nem esik ott az eső, stb.


Nyilván ha H5-össel jön akkor megéri leszállni a Margit hídnál és onnan 4,6 a Nyugatihoz, de a Batyiról marhaság villamosozni.

2017. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy hévvel jön. De gyalog is gyorsan odaér a batyiról. Azért írtam, hogy jobb a villamos, mert szerintem jobb a felszínen utazni ahol lehet, főleg amióta a 3-as metró rendszeresen lerobban.
2017. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!