Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ősztől hosszabb útvonalon...

Az ősztől hosszabb útvonalon közlekedő 12-es villamosra honnan szereznek Tatra villamosokat?

Figyelt kérdés
Van annyi Angyalföld kocsiszínben, vagy le kell csapolni őket más vonalról? Ha igen, melyikről? Azok helyett mi fog járni?

2017. szept. 23. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de gyanús, hogy az 1-es sűrítését is azért felejtették ki a tervezetekből, mert nem lenne rá kocsi. Magyarul nagyon küszködve lesz összehozva az a csúcsidei kocsikiadás. Valószínűleg lesz olyan vonal, ahol ICS szaladgál majd Tátra helyett.
2017. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 féle verziót tudok elképzelni:


1, Tátrákat leszedik a 41-esről, átteszik a 12-esre, és ICS rohangál a 41-esen (bár nagyon sok ICS-t selejteztek, úgy hogy nem tudom, hogy lenne ez kivitelezve :D)


2, Tátrákat leszedik a 28-asról, átteszik a 12-esre, és full TW6000 (hannoveri) lesz a 28-as (szerintem ez lenne a legésszerűbb).

2017. szept. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!