Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így még érvényes a bérlet?

Így még érvényes a bérlet?

Figyelt kérdés

Jó napot!


Ma vettem bérletet és csak utólag vettem észre, hogy nem a teljes nevemet írták rá se az igazolópapírra, se a bérletre, hanem a 2. keresztnevem lelett hagyva. Így még érvényes a bérlet?



2017. okt. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem írtam sehová a második nevemet, kivéve a hivatalos iratokat. (adóbevallás és hasonlók)

Még a bankszámláim sem teljes nevemen futnak.

Nagyon meglepne, ha így nem fogadnák el.

2017. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfogadják, az egyik keresztnév szerepeljen rajta csak az a lényeg.
2017. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, csak ha kedvezményes bérleted van stimmeljenek hozzá a papírok - diákigazolvány, viszonylatigazolás stb :)
2017. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te állítottad ki magadnak. 2, szerintem ők lehet, hogy tudják a dolgukat, és szándékosan nem foglalkoztak a 2. keresztneveddel. Szal, ha valami nem stimmel, valszeg a kiállító sara, de én arra tippelnék, hogy elfogadják, bár nem vagyok szakértő a témában.
2017. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!