Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni (Szeged)?

Hogyan tudok eljutni (Szeged)?

Figyelt kérdés

A Centrumtól,hogyan tudok eljutni a Kossuth Lajos sgt-hoz ? A DAKÖRT Kft.-hez kéne mennem,de nem tudom,hogy hogyan tudnék oda eljutni.


Valaki tudna segíteni ? Melyik villamosra kell szállni ?Nagyon messze van ? :/


16L



2017. okt. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van rögtön. A centrum mellett van egy emeletes irodaépület. Azon túl. Javaslom a Google térképet egyébként.
2017. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem,de valami 3,4 km-t írt :O Lehet,hogy rosszul kerestem.
2017. okt. 10. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól kerested, a Dakört valóban kb annyira van onnan. A válaszoló arra utalt, hogy maga a Kossuth Lajos sgt van nagyon közel, amiben igaza van :D Ha háttal állsz a Centrumnak ugye ekkor előtted vannak a villamossínek, akkor balra indulva először egy pici utcán kell átmenned, a következő pedig már a Kossuth Lajos sgt. Balra fordulsz, és indulhatsz is egyenesen jó sokáig, ebben az oldalban lesz a Dakört, keresd a táblát az ajtó felett :)
2017. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


Odataláltam :D

2017. okt. 11. 17:50
 5/5 anonim válasza:

Legegyszerűbben és leggyorsabban úgy lehet eljutni szerintem h ha elsétálsz az Anna kút- Kossuth sarkához és ott felszállsz az 1-es villamosra (a kis Tesco előtti megálló) majd leszállsz a Tavasz utcánál (a 2. megálló).

Itt a menetrend a megállókkal: [link]


Vagy csak szimplán végig sétálsz a sugárúton, de sztem eléggé messze van onnan, de te tudod

2017. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!