Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Epillepszivál szerintetek...

Epillepszivál szerintetek lehetek buszsoför?

Figyelt kérdés
Kezelve van,gyógyszert szedek,és nimcsenek ilyen nagy rohamaim.
2017. okt. 12. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Epilepsziás a barátnőm (gyenge rohamai voltak csak), gyógyszert szed, tünetmentes évek óta. Jogosítványt sem szerezhet a betegsége miatt.
2017. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták lehet jogsim. Ha szedem életem végéig a gyógszert
2017. okt. 12. 08:28
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Na az fa5za lenne....
2017. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért ha nincs rohamom,ugyanolyan ember vagyok ,mint te,ugyanúgy élem az életem ,mint te,kedves 2es előítéletes válaszadó!!!
2017. okt. 12. 08:34
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Ki mondta, hogy lehet jogsid? Szakorvos, sorozatosan teljesen jó EEG-vel? Ha sikerül is elintézni a sima jogsit, buszsofőr és hivatásos nem lehetsz akkor sem, mert kizáró ok. Úgyhogy keress mást. Sajnálom.
2017. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen képzeld az orvosom mondt és folyamatosan járok hozzá vizsgálatra!!
2017. okt. 12. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem
2017. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 belapus ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a legutóbbi iskolabusz baleset után szigorítani fogják a buszvezetői engedélyhez jutás feltételeit.

Szinte biztos, hogy nem lehetsz buszvezető.Nem azért mert kezelve panaszmentes vagy.A kérdés az, mi lesz, ha egyszer elfelejted bevenni a gyógyszert ?

2017. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
A gyógyszer szedése nem megszünteti a rohamokat hanem minimálisra csökkebti a kockázatukat. Jépzeld el ha egyszer tomott2 busszal egy forgalmas úton lesz rohamod. Igen, lehet, mivel ez egy ilyen betegség. Mellesleg ilyen modorral végképp ne dolgozz emberek közelében.
2017. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondatot leírtad, életed végéig szeded a gyógyszert. De az életed vége nem kéne, hogy egybeessen 60 ártatlan utas életének a végével is.

Az epilepszia az csak a betegséged, arra van gyógyszer. Az arroganciád és önteltséged viszont olyan jellemhiba, amire még nem találtak fel gyógyszert. Az "intenzív fizikoterápiát" (megfelelő időben és mértékkel adagolt jó nagy verést) még nem sorolták be a hivatalos gyógymódok közé....

2017. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!