Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Intercity vonaton normális,...

Intercity vonaton normális, hogy így csináltam vagy nem? Ti hogy cselekedtetek volna?

Figyelt kérdés

Debrecenből mentem Ceglédre vqlamelyik nap és 2. osztályra vettem helyjegyet a jegy mellé,alak mellé kaptam a helyem és leültem,eddig minden oké,szintén Debrecenben szállt fel egy férfi is aki leűlt velem szemben,nyilván oda kapta a helyjegyét. Viszont nagyon köhögött ,szája elé tette a kezét,de nagyon mélyről köhögött szinte fél percenként. Én felálltam és átmentem egy másik kocsiba,gondoltam ahol van szabad hely leűlök,ha jön valaki oda,átadom és megyek tovább.

Hajdúszoboszlón felszállt egy férfi és jött és leteremtett ,hogy menjek csak onnan,neki oda szól a jegye,de durván mondta. Lehetett volna emberi hangon is mondani. Én is úgy gondoltam,ha jön valaki akinek oda szól a jegye,felállok,nyílván ezt így kell. De mi az,hogy durva volt velem,biztos rossz magánélete lehet. Ekkor elmentem tovább egy másik helyet keresni és találtam is,ha utána odais jöttek volna,átadom nyilván ott is a helyet,de akkor viszont már nem űltem volna máshová,nem játszottam volna ezt hanem kimentem volna az előtérbe,megálltam volna Ceglédig,de oda már nem jött senki.

Szóval a nyugodt utazásból ilyen járkálás lett.

Gondoltam,ha jön a jegyvizsgáló,elmondom miért nem a helyemen űlök,jött de nem kérdezte.


Szerintetek normális,hogy így cselekedtem vagy maradnom kellett volna a (ki tudja milyen beteg) emberrel szemben.

Ti,hogy cselekedtetek volna?



2017. okt. 15. 19:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ablak mellé - így akartam írni.
2017. okt. 15. 19:53
 2/11 anonim válasza:
66%
Te odaülsz, ahová akarsz. Akinek elfoglaltad a helyét, az meg úgy szól érte, ahogyan akar. Ha neked ez nem tetszik, akkor pedig úgy szólsz vissza, ahogyan akarsz, de a helyet azért át kell adni.
2017. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Utazz a WC mellett, az már itt valakinek bejött..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

2017. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%

Megpróbálom összefoglalni a kérdést minél rövidebben:

egy csinos hölgy, akinek a kinézete miatt az egóját a végtelenségig simogatták elvesztette a realitásérzékét, és az első durvább bánásmód utána azt sem tudja melyik bolygón van.

2017. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az összes válasz egy nagy hülyeség!

Nem a kérdésre van válaszolva.

2017. okt. 15. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Én is így csinálnám, bár ha valaki tahó módon szól hozzám, az állni fog Pestig, akármelyik helyre is szól a jegye.
2017. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os el vagy tájolódva, mert szól a kalauznak. Ha a kalauz felszólítására sem adod át a helyed, akkor bírság, rendőrt hívhat stb. stb.
2017. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, most erre mit lehet mondani? Nem szeretem a bunkóságot, de rendszeresen utazom ezen a vonalon, és minden második alkalommal nekem kell könyörögnöm a helyemért, mert valaki ott mereszti a seggét. Én is szagoltam már sülthúsos szendvicset, meg néztem reggeli szemcseppezést... megszoksz vagy megszöksz. Mivel ez a helyfoglalósdi gyakori jelenség, lesz olyan, aki nem udvariasan fog megkérni (már sokadszorra), hanem kis híján nyakon vág (nem helyesen).
2017. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan vágjon nyakon, én meg kihajítom az ablakon. ;]
2017. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Hogy a saját hülyeséged miatt ide-oda rohangáltál a vonaton? És? Ez van, egyébként IC még mindig helyjegy-köteles.
2017. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!