Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Városi telekocsi app?

Malter_ kérdése:

Városi telekocsi app?

Figyelt kérdés

Minden reggel keresztül utazok a városon a munkahelyemre, majd este haza, kocsival. Szeretném kicsit optimalizálni a költségeket, és arra gondoltam, hogy keresek egy appot, vagy online rendszert, ahol kereshetek magam mellé rendszeres útitársakat.

Ha van olyan ember, aki unja a BKV-t és/vagy szintén egyedül kocsival jár gazdaságtalanul, és az útvonalaink részben vagy egészében fedik egymást, mehetnénk együtt. Oszlanának a költségek.

Az oszkár telekocsit néztem, de az inkább hosszú távú utakra van kitalálva, és egyszeri alkalmakra, nem rendszeresre.

Tudok ilyen appot vagy online rendszert?



2017. okt. 17. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Jól látod a helyzetet. Az Oszkár inkább előre lefoglalós móka. Én mint utas kerestem volna hasonló megoldást, mint amit írsz. Például az Uber szisztémájára. Nem igazán tudja az ember, hogy percre pontosan mikor fog kilépni a munkahelyről/suliból. Sajnos nem találtam ilyen appot.
2017. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj bocsi, rendszeresre akarsz pont:D Akkor arra jó lehet az Oszkár.
2017. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül minden nap más embert vinnék. Biztos vannak mások is, akik arrafelé laknak és arrafelé dolgoznak mint én, de BKV-znak. Ha ugyanazon az áron (vagy olcsóbban) kocsival is bejárhatna reggelente, akkor csak összecsörögnénk reggel és felvenném.

Munkatársammal (akivel 5 évig dolgoztunk együtt, de már elment), ez 5 éven keresztül egy működő koncepció volt.

Fejlesztő vagyok, lehet, hogy csinálok egy hasonló appot.

2017. okt. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!