Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debreceni 1-es villamos...

Debreceni 1-es villamos meghosszabbításáról mi a véleményetek? Hallottam ma a rádióban, hogy még nem döntötték el, hogy csinálják vagy nem.

Figyelt kérdés

Mondjuk az egyetemtől tovább északra nincs sok értelme meghosszabbítani de a Nagyállomás végállomásától le déli irányba a mikepércsi úton inkább,viszont akkor a wesselényi utcai felüljáróra ki kellene építeni a villamos sineket.


Nektek mi a véleményetek,erről ha tényleg meghosszabbítják?


Csak azt nem mondták melyik irányba akarják hosszabbítani.



2017. okt. 23. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vonalhosszabbítás az sosem baj, legalább több helyre el lehet majd jutni villamossal.
2017. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értek annyira hozzá, milyen szempontok fontosak ilyenkor,de én inkább csinálnék egy harmadik vonalat a 2-es eredeti útvonalán ahogy először tervezték, Nagyállomás-Erzsébet utca-Tesco-Doberdó valami ilyesmi... annak jobban lenne kihasználtsága szerintem. De mondom, csak laikusan gondolom...
2017. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!