Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Ezt hogy lehetne megoldani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy Sirokból Egerbe járok iskolába. Diákbérletet veszek, amihez kell a diákigazolvány is, hogy érvényes legyen. De sokszor járok ki Maklárra. És eddig oda is vettem diákbérletet, de mostanában a sofőrök mindig nézegetik a diákigazolványt is, és mivel ott nem Maklár van beírva lakhelynek, hanem Sirok, így a bérletem érvénytelen. Viszont elég sokat járok Maklárra, és nem szeretnék mindig jegyet venni, mert az nagyon drága lenne. Már gondoltam arra is hogy felnőtt bérletet veszek Maklárra, még az is olcsóbban jönne ki. De nem tudom ahhoz mi kell? Esetleg személyit néznek, amin megint ott van a lakhely, és szintén nem lenne jó. Remélem nagyjából érthető volt a probléma. A válaszokat előre is köszönöm. (VOLÁN busz)
2010. máj. 29. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljes árú bérletet bárki vehet bármilyen viszonylatra.

De biztos, hogy megéri? Eger-Maklár között 15 km-es kell, ami jelenleg 11700 Ft/hó. Igaz, hogy neked nem jár a 90%-os bérlet, de az 50%-os jegy igen. Az 155 Ft, oda-vissza tehát 310. A bérlet árából 37-szer teheted meg az Eger-Maklár-Eger utat.

2010. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg rossz bérlet árat néztem, azért érte meg nekem annyira... :) Ha más megoldás nincs, marad a jegy:(
2010. máj. 30. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Stoppoljál,én szinte mindenhova stoppal járok.Mondják,hogy veszélyes,de hidd el nem az.Annyi esélye van,hogy kiraboljanak/megerőszakoljanak,amennyi az utcán is meglenne.
2010. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!