Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap valóban eljön az...

Holnap valóban eljön az apokalipszis a budapesti közlekedésben?

Figyelt kérdés

Szinte minden sajtóorgánum erről ír, bár én ezt azért erős túlzásnak érzem.

Ma délután végigmentem a pótlóbusszal az újpesti Árpád üzletháztól Kőbánya-Kispestig, s alig lézengett pár utas a járművön. Oké, ma vasárnap van, de azért szerintem holnap se fog összeomlani a főváros közlekedése.


2017. nov. 5. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eljön. Sőt, láttam az egyik lovasát is nyargalászni az Árpád-híd környékén.
2017. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Összeomlani nem fog, de eléggé nagy mértékben növelni fogja a dugókat és a terheltséget.
2017. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mértékű forgalomkorlàtozások után néhány napig eléggé kaotikus jelenetek tudnak kialakulni, mert a többség az alapos tájékoztatás ellenére megpróbálja az eredeti útvonalát követni. Aztán jönnek az alternatívakereső napok, amikor inkább a kerülő útvonalak állnak be, aztán az egész rendszerben beáll egy egyensúlyi helyzet. Közben ráadásul a forgalomszervezők is próbálnak javítani az időközben felfedezett hibákon, szóval az is az egyensúly felé tolja a rendszert.
2017. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az apokalipszis már kb 30 éve tart...
2017. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért az "Oké, ma vasárnap van" tény sokkal nagyobb jelentőségű, mint amennyire próbálod elbagatellizálni. Elég nagy felfordulás lesz a városban, sajnos egy 3-as metró forgalmú vonalat nem lehet hatékonyan pótolni busszal. Nem lesz apokalipszis, de nem is véletlenül jár arra metró.
2017. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem sokat vezethetsz/közlekedhetsz a pesti forgalomban, hogyha képes vagy egy ilyen kijelentést tenni, hogy: "Oké, ma vasárnap van..." :-)

Szimpla hétköznap is óriási eltérés van egy reggel 8 és egy délelőtt 11 órai forgalom között, szóval a vasárnap az nagyjából az "ég és föld" kategória.

2017. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, meg fog állni az élet.
2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nyomon tudod követni, ha szeretnéd:


[link]

2017. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na éltek még budapestiek?
2017. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már csak alig, miután megtaposott az apokalipszis szárnyas bukott angyala.
2017. nov. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!