Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Komáromban lévő vasútállomás...

Rita.41 kérdése:

A Komáromban lévő vasútállomás milyen messze van a Komarnoban lévő vasútállomástól?

Figyelt kérdés

Komáromból, Komárnóból Dunaszerdahelyre szeretnék utazni vonattal és még nincs tapasztalatom ezen az útvonalon utazásban.

Előre is köszönöm a választ.


2017. nov. 18. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Állítólag újraindult a vonatforgalom a két város között. Nem tudom, hogy igaz-e. Pár éve megszűnt, hülyeség volt bezárni azt a szakaszt. Nagy nemzetközi forgalom volt ott anno. De ez mindegy.

Egyébként nem olyan vészes a távolság, ahogy emlékszem. A vonat kb. 2 perc alatt megtette az utat.

2017. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog kb. 3 km van a két állomás között, menetrend szerinti személyszállító vonat 2008 óta nem közlekedik a hídon.


A két város között menetrend szerinti buszjárat közlekedik, mely a komáromi buszállomásról (a vasútállomás túloldaláról) indul, megáll a vasútállomás főbejáratánál is és Komárnoban a vasútállomás mellett található buszállomásra érkezik


Menetrend:

[link]

(A körben lévő kalapáccsal jelölt járatok csak munkanapokon közlekednek)


Díjszabás:

[link]

2017. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorlatban nem sokan használják a nemzetközi buszt, mert nagyon olcsó a két városban és köztük a taxi. Én is azt ajánlom inkább. Ha esetleg nincs szabad kocsi Komárom állomás előtt, érdemes megkérni a foglalt taxi sofőrjét, hogy intéztem neked fuvart, de az állomás előtti szakaszon ki van matricàzva több taxis elérhetősége is.


Ha gyalogolnál, az a 3 km sem vészes, esetleg ha ráhagysz egy kis időt, betérhetsz egy jó sörre a Fekete Kutyába, ajánlom.

2017. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ne haragudj a zavarásért!

Nem jártam még Komáromban, egy kis segítséget kérnék. :)


Budapestről érkeznék a vasútállomásra, onnan az Ipari parkba szeretnék eljutni. Hogy lenne legcélszerűbb?

Kicsit kutakodtam, de nem tudom mennyire jól gondolkozom, emiatt kérnék tanácsot.

Néztem buszokat, a Koppánymonostori elágazás lenne talán a legközelebb. Igaz ez a busz (2-es) nem menne közeli órákban, amikor nekem kellene.


2 órám lenne kb. odaérni, szóval ha úgy van gyalog is el tudok menni.

2018. jan. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hívj taxit, 3€-ért átvisz :)


(Észak-Komáromon belül 2€)


00421908960096

2019. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!