Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Eger vasútállomástól Felsőtárk...

Eger vasútállomástól Felsőtárkányig ( Bambara Hotel) taxi? Drága lenne? Utaztatok már így?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 05:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem drága, mert a vasútállomás eger egyik végén van, Felsőtárkány pedig pont a másik irányban. De próba cseresznye
2018. jan. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a hotel tud transzfert biztosítani.
2018. jan. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Drága, de megy oda busz szinte az állomásról. Amúgy Eger annyira bem nagy. Akár gyalog is nekivághatsz. El se fogsz tėvedni.
2018. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Hármas, de, Eger nagy. Legalábbis észak-déli irányban szép hosszan elnyújtózik. Ráadásul Felsotarkany nem is Eger része.


Az Eger-Felsőtárkány buszok sajnos nem állnak meg a vasútállomásnál, mivel az onnan 1,5 km-re lévő autóbusz-állomásról indulnak. Ezért adott esetben jobb eleve Egerbe is busszal érkezni. De ha a vonat így is jobb neked, helyi busszal tudsz a vasútállomás és a buszállomás között közlekedni. A tárkányi buszról pedig Felsőtárkany, fűtőház megállóban kell leszállnod, onnan pár perc séta a hotel.

2018. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
4 es! 8 ėvig tanultam egerbe, majd 3 ėv meló. Mostanság is járok oda nėha. Keresztül kasul bejártam. Ismerem minden utcáját. Nem olyan vėszesen sok felsőtárkány gyalog.
2018. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hármas, de, Eger nagy."


Na jó, azért....:D

2018. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Jajj hármas, ne szórakozz már velem. Eger vasútállomástól Felsőtárkány Bambara Hotelig 13 km-t kell gyalogolni. Az úgy 3 óra az átlagembernek. Szerinted ez nem sok? Főleg mondjuk csomagokkal?
2018. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Az eltunyult lusta embernek sok. Amúgy meg nem, nem sok! De a vasuttól sėtál 100m t felszállhat a buszra. Nem megy ki felsőtárkányig? Nem pekingbe megy... Tud magyarul, át tud szállni egy másikra a buszmegben. Ha erre sem kėpes ne ríjjon a taxiárakon. Komolyan ennyire nem ėletre való emberek hogy tudnak lėtezni?
2018. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért gyalog szerintem is nagy még Felnémetig lehet rá vállalkozni bár az is szép kis túra.

17-es busz közvetlen fel visz a busz végállomásra, vagy ha ki sétálsz 50 métert akkor bejárati úttól a bármelyik helyközi vagy 12-es is felvisz.

2018. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as. Természetesen a sportolni vágyó egészséges embernek kellemes környezetben nem kihívás 13 km-t sétálni. De ha valaki épp pihenni és ellazulni akar menni, nem biztos, hogy ezt a távot csomagostul, gyerekestül gyalog akarja letudni, ráadásul aszfalton, a belvárost leszámítva meglehetősen jellegtelen paneles-teszkós-ipartelepes környezeten át.
2018. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!