Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Futárban X perccel korábban,...

Futárban X perccel korábban, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

El tudná valaki magyarázni, hogy a bkk futárban mire szolgál a kijelölt X perccel korábban opció? Nem igazán értem azt, hogy mi haszna van, illetve hogy mit csinál pontosan.

[link]



2018. jan. 7. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet az a lényege, hogy nem a valósidejű járatokat mutatja, hanem hogy ha 10 percre agy a megállótól, akkor már akkor jelez előre 10 perccel.


Próbáld ki.

2018. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit beállítasz percet, annyival korábbi járműveket is megjelenít a felsorolásban. Pl. ha 9:00-kor beállítod az 5 percet, akkor meg fogja jeleníteni a 8:55-kor ténylegesen elhaladt villamost is. Gyakorlati funkciója talán annyi, hogy látod, mikor ment el az előző.
2018. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapbeállítás szerint mindig az adott pillanatban a megálló közelében tartózkodó járatokat és az azt követő talán kétórás időszakot mutatja, bizonyos talàlatszámig. De ha te kiváncsi vagy arra, hogy mi az, ami már elment, akkor beállítható a korábbi járatok megjelenítése is.


Ez pl akkor jó, ha tudni akarod, egy adott járat elment-e már: mondjuk ennek az információnak a birtokában másfelé tervezed a további utazásodat, vagy esetleg vársz valakit, aki az adott járattal jön. De olyankor is hasznos, ha mondjuk rettentő dühös vagy, amiért 4 perccel előbb elment a jaratod és úgy gondolod, ezt jelezned a szolgáltató felè :)

2018. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy ezt nem tudtad volna magad is kipróbálni? :D
2018. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Már csak azt nem értem, hogy a beállítás módosítása után megjelenő, már elhaladt jármű miért nincs más színnel jelölve, vagy valahogyan megkülönböztetve... A többi jármű érkezési ideje pedig nem módosul, így simán félre is vezetheti az embert, ha úgy felejti...
2018. jan. 7. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet a webes futárban hibajelentést küldeni, én is szoktam ott beírni, ha hangos busz megy el a ház előtt, akkor megírom hogy mi a rendszáma és hogy vonják ki azonnal a forgalomból! :DDD


Biztos örülnek a programozók az ilyen trolloknak :D

2018. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!