Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legjobb tömegközleked...

Melyik a legjobb tömegközlekedéssel ellátott budapesti külvárosi kerület?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ hova jársz be a belvárosba, de szerintem Csepel és az Örs vezér tere környéke. Persze kérdés hogy ezek mennyire külvárosok :D
2018. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen Csepel, 15 perc alatt elérhető a város központja.
2018. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem metró vagy HÉV mindenképpen kell, mert azok gyorsak. Legalábbis ha tömegközlekedéssel megyek peremkerületekbe, nekem általában akkor van olyan érzésem, hogy kényelmesen, normálisan odaértem és haza, ha HÉV-vel vagy metróval mentem.


Újpest és Csepel szerintem, de a XVI. kerület HÉV-menti része se rossz, illetve a buszos része se, Rákosszentmihály belsőbb része is egy "falu", de 10 perc az Örs és 20 perc a Stadionok.


A budai oldalon sokszor a se nem külvárosnak, se nem belvárosnak számító "átmeneti" részekről is örökkévalóság a belvárosba jutni.

2018. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NovaZeox103 ***** válasza:

Nagyon sok ilyen kerület van, (meg sok rossz ilyen szempontból), de szerintem is xxi. kerület.

Nagyon sok busz van, egy HÉV is van, meg még egy komp is van. Nagyon gyorsan bent lehet lenni a belvárosban, vagy Soroksáron például.


Amit még ilyen kerületnek tudnék sorolni az újpest. Itt is rengeteg busz van, ráadásul itt még villamos, meg metró is van. Amúgy pedig Újpest Városkapuból indulnak az elővárosi buszok, ki Dunakeszire, Fótra, Gödre.

2018. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!