Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy vasúti...

Mennyit keres egy vasúti üzemanyagkiszerelő?

Figyelt kérdés

Nem tudtam igazából hova kéne ezt a kérdést feltenni, így ide tettem fel.


Tehát a lényeg, hogy volna ilyen álláslehetőség, de online sok infot nem találtam róla.

Ami érdekelne, hogy körülbelül milyen bérezésük van ebben a munkakörben dolgozóknak. ( Mozdonyok kiszerelése üzemanyaggal, illetve tartálykocsiból átfejteni a töltőállomásba ) Na meg milyen munkarendben dolgoznak? Megvan reggeltől délutánig egy műszak, vagy mint a elgtöbb vasúti dolgozó több műszakban beosztás szerint?



2018. jan. 14. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a bért pontosan nem tudom, de nem túl sokat. 140 nettó körül + béren kívüli juttatások.

A munkarend teljesen változó. Mindenhol más annak megfelelően hogy hogyan egyeztek meg a vasúttársaságokkal.

Van ahol 11:00 - 1:00-ig, vagy 8:00 - 22:00-ig vannak. De hallottam olyanról is, hogy több kutat látott el egyszerre. 2-3 órát töltött az egyik helyen, majd a szolgálati kocsival át a másikra, ott megint 2-3 óra és így tovább.

Tehát ha mondjuk 3-an vannak akkor hétfőn 11-től kedden hajnali 1-ig, aztán csütörtökön 11-től péntek 1-ig és így tovább.

Akkor szokták őket berakni nappalos munkába 1-1 napra amikor nem jön ki a beosztásból a kötelező óra. Marad mondjuk 6 óra ami nem egy teljes szolgálat, akkor berakják őket 6 órára más munkát csinálni (takarítás, csomagolás, rendrakás, pakolás, stb. ami adódik.

2018. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jan. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!