Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elfogadják a jegyvizsgálók?

Elfogadják a jegyvizsgálók?

Figyelt kérdés
Ig. szám helyett az oktatási azonosítót diktáltam véletlen a vonatbérletemre. Azt elfogadják a jegyvizsgálók? Mert eddig kétszer utaztam ezzel a bérlettel és nem kértek semmi féle diákot, hogy megnézzék egyezik-e a leírtakkal. Köszi a választ! :)

2018. jan. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
jó lesz az, úgyse nézik meg
2018. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megkérdeztem többször kalauzoktól, mind azt mondta, hogy a lényeg, hogy olyan azonosítószám kerüljön a bérletre, ami a te diákodhoz tartozik.


Még célszerűbb is az oktatási azonosítót használni, mert ha elhagyod a diákod, akkor az ig. szám változik, az oktatási azonosító nem. Én azóta mindig ezt írom rá (évek óta), és soha nem volt probléma semelyik jegyvizsgálóval, akármennyire alapos is volt.

2018. jan. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha biztosra akarsz menni, akkor kérdezd meg e-mailben. (informacio@mav-start.hu)

Ha esetleg összefutsz valami ganaj jegyvizsgálóval, akkor utólag tudsz erre hivatkozni, és a büntetést megúszod. (Ha azt írják, hogy így nem jó, akkor meg nem te kérdezted. :)

2018. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Erre felé csak 1 jegyvizsgáló van, aki ilyen rossz indulatú. Úgyhogy nem hiszem, hogy lesz probléma. Mégegyszer köszi mindenkinek!
2018. jan. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!