Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el Budapest-Népli...

Hogyan jutok el Budapest-Népligetből a Budapesti Állatkertbe?

Figyelt kérdés

Tömegközlekedéssel mennénk, 2 fő. Ha nem nagy a távolság akkor gyalog is belefér. Voltam már többször, de vidéki vagyok elég messziről és kocsival voltunk, annyit tudok, hogy a hősök terétől nem messze parkoltunk mindig és azon átsétáltunk. Ha tömegközlekedéssel mennénk akkor milyen jegyet vegyünk? Sima jegyeket vagy 2db napi jegyet,bérletet nem tudom mi a neve annak az egész napos cuccnak :)

előre is köszönöm a válaszokat .)



2018. febr. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Az 1-es villamost ajánlom, úgy a legegyszerűbb. Vagy metróval a Deák térig, és onnan földalattival a Széchenyi fürdőig. Úgy tudom, így is megoldható egy jeggyel, viszont nem tudom, mikor jár a 3-as metró, és mikor nem. Szóval 1-es villamos! :-)
2018. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az adott útvonaltervtől függően vonal- vagy átszállójegyet (350 és 530 Ft). Metrón belüli átszállás során nem kell új jegyet kezelni (nem is tudod hol). Amire te gondolsz, az pedig a 24 órás jegy (1.650 Ft).

2018. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NovaZeox103 ***** válasza:
82%
Leggyorsabbban: 1-es villamossal Zugló vasútállomádig, és onnan pedig 72-es trolival
2018. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 10 deka farhát ***** válasza:
75%

Vagy a legegyszerűbben: 1-es villamossal a Kacsóh Pongrác útig, és onnan egy kényelmes sétával a Városligetben :)


Felesleges trolibuszra szállni.

2018. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NovaZeox103 ***** válasza:
100%
attól függ mennyit akar sétálni. A trolibusz pont ott teszi le
2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NovaZeox103 ***** válasza:
50%
Ezen ne vesszünk össze
2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
M3 és M1
2018. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!