Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békásmegyerről HÉV-vel vagy...

Békásmegyerről HÉV-vel vagy busszal jobb bejárni?

Figyelt kérdés
Elég messze fogok lakni a HÉV-től, lenn a Pünkösdfürdőnél, ahonnan 15 perc gyalog a megálló. Alternatíva a 34-es busz, ami megáll a Pünkinél és bevisz Árpád híd metróig, de reggeli csúcsban még nem utaztam rajta. Mennyire szokott beállni reggelente/délután a Szentendrei út? Megéri inkább a 15 perces séta a kies panelparadicsomon keresztül a HÉV-hez?
2018. febr. 10. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az nem játszik, hogy busszal menj a hévhez?


egyébként szerintem teljesen attól függ hova fogsz bejárni, futáron vissza tudod nézni mindig hogy melyik reggeli busz mennyi idő alatt ért be, ha nézegeted pár napig szerintem rájössz, hogy érdemes-e buszozni

2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt javaslom, nézd Futàron a menetrendszerűséget és ha kielégítő, akkor utazz busszal.
2018. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is Békáson lakom, a lakótelepen.Én a Szentlélek térre Hévvel szoktam bejárni,egyszer volt olyan hogy 34-essel mentem.Borzalmas volt,rengetegen voltak, és beállt a Szentendrei út, vagy 3 hév ment el mellettem befele.Tehát és inkább a Hévet ajánlanám. A 134-es neked nem hinném hogy jó, mert többet kell átszállni,és neked messzebb is van.

Remélem segíthettem. :)

2018. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem marad a HÉV, de azért nézegetem majd a Futárt. 134-es valóban nem igazán jó, főleg mert annak a megállója a Juhász Gyula/Hatvany kereszteződésében van, és az messzebb is van, meg csak a Szentlélek térig visz.
2018. febr. 11. 13:11
 5/7 anonim válasza:
Szintén békási vagyok. Én már közel három hónapja járok be busszal a suliba de eddig egyszer sem késtem el (Madzsar J. utca/Pünkösdfürdő utca-Dózsa György út) és ülőhelyem is mindig volt :D. Én csak ajánlani tudom. Bár, attól függ hány órás busszal mész.
2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15 perc az közel van. Én is annyira lakom a hévtől(mármint nem békáson), és kényelmesen be tudok járni. Mármint a 15 perc nekem csak oda igaz, vissza több a hegy miatt, de nekem ez nagyon kényelmes.
2018. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NovaZeox103 ***** válasza:
A HÉV érdemesebb. a 34,134 lassú eléggé és gyakran beáll, amit már valaki mondott. a HÉV-en viszont több az ülőhely és gyorsabb.
2018. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!