Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti szoktatok ismerőssel...

Ti szoktatok ismerőssel találkozni a buszon?

Figyelt kérdés
Én hétfőnként, de nem mindig.

2018. febr. 22. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordul néha, igen.
2018. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor mentem fűggetlen hova, valaiibmindig volt 10ből 8 alkalommal
2018. febr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Budapesten esélytelen, ha nem egy útvonalon jártok vagy nem egy környéken laktok. Évente egyszer-kétszer megesik.
2018. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokszor igen.
2018. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Buszon nem nagyon, a villamoson kollégákkal gyakran összefutok (hiszen ey időben, egy helyre megyünk).
2018. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tubarózsa ***** válasza:

A buszsofőr annak számít? Akkor minden alkalommal amikor buszra szállok találkozok velük, mindegy mikor megyek. Mindenkit ismerek kivéve azokat akik tavaly augusztus után* jöttek. (Kollégáim, csak azért ismerek szinte mindenkit mi felénk. /van akit már régebb óta ismerek 20+éve/) más ismerőssel ritkán találkozok buszon.

(*azóta nem dolgozok, babával vagyok itthon)

Üdv 27N

2018. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. Ráadásul a legváratlanabb személyekkel, a legváratlanabb helyeken.

Sőt, olyan is volt, hogy Dubrovnikban futottunk össze az utcán egy ismerősömmel, akivel amúgy nem bírjuk egymást. Hát majdnem összeestünk mindketten mikor megláttuk egymást :))

2018. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szinte mindennap ugyanazokkal az emberekkel utazom egy buszon reggel munkába, délután meg haza. (Vidéki város, szerződéses céges járat.)

Amúgy menetrendszerinti (Volán) járaton véletlenszerűen is többször előfordult már, hogy ismerőssel találkoztam.

2018. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Reggelente a sofőr, a busz és az utasok is ugyanazok, így már valamennyire ismerős arcokként köszöntjük egymást (Bp.), úgyhogy igen. Már volt, hogy a belvárosban véletlen összefutottam régi ismerősökkel.
2018. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én szinte minden hétfőn találkozom a 168E-n az egyik régi ismerősömmel, akit egy művelődési házban ismertem meg. Az ő lánya a hugom balettársa volt. A hugom mostmár nem balettozik.
2018. febr. 23. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!