Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK oldalán hol tudhatom meg...

BKK oldalán hol tudhatom meg mettől meddig járnak a buszok, egyebek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mentrendnél csak azt adja ki, hogy hol áll meg az adott jármű. Sehol nem találok arról információt mikor indul az első járat és mikor van az utolsó járat ideje. Miért nincs semmi táékoztatás erről? Hol tudom meg, mert nagyon fontos lenne. Új munkahelyem miatt hajnalban kéne indulni és nem tudom megnézni mikor mivel kéne menne. Vicc ez az egész bkk oldal, ha nem kap az ember semmi konkrét tájékoztatást, akkor minek van? Kérem aki tud válaszolni írjon! öszi!



2018. márc. 4. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem menj le az állomásra és vásárolj aktuális menetrend füzetet.
2018. márc. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet kapni ilyen füzetet? Nem is tudtam, és azt hol lehet kapni? A jegyárusnál, vagy újságnál, vagy hol?
2018. márc. 4. 06:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a BKK oldalán.

[link]

Kiválasztod a járatot és az induló állomást és rögtön kiadja a menetrendet.

(pl.: [link] )


Szóval ne a bkk-t szidd jó budapesti módjára, hanem inkább magadat.

2018. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Jajj egyszer nem sikerül valamit azonnal megtalalnod és máris morogsz, hogy milyen rossz ez az oldal - miközben az ország ténylegesen egyik legjobb utastájékoztató felületet használod éppen... próbáld meg kitalálni, mikor megy a következő busz Rómában a Terminitől a Vatikán felè vagy mondjuk Bàtonyterenye központjából Szupatakra... sokkal nagyobbat fogsz szívni.


A trükk csupán annyi , hogy ahol kilistázza a megallokat neked, rá kell kattintani a megálló nevére és voilà, letölti neked .pdf formátumban az adott megállóhelyen érvényes menetrendet.

2018. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyílván ezért tettem fel a kérdést, hogy HOL találom a menetrendet az órákat, perceket mi mikor indul. Mit sír a szátok? BKK-sok vagytok? Kérdést tettem fel, véleményt meg azt írok amit akarok, ha meg nem akarsz segíteni benne ne rinyálj ide. Köszi!
2018. márc. 4. 14:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg kössz a tájkoztatást!
2018. márc. 4. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked sírt a szád, nem nekünk.


Egyébként nem vagyok bkk-s, csak unalmas már, hogy a sok idióta mindig a másikat (jelen esetben a bkk-t) okolja a saját idiótasága miatt.

2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!