Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fishing on Orfű, legrövidebb út?

Fishing on Orfű, legrövidebb út?

Figyelt kérdés

Budapestről mennék, de csak valami 4-szeres buszos átszállással találtam lehetséges útvonalat. Nekem valaki azt mondta, hogy szerinte vonattal is lehetne, viszont neten nem találtam ilyet.

Láttam, hogy előző években volt fesztivál busz Pécsről, de idén ezt sem láttam a fesztivál közösségi oldalain.

(Nem azért tettem fel ezt a kérdést, mert lusta vagyok utánanézni, hanem mert kerestem, de nem találtam jobb megoldást.)



2018. márc. 11. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

IC Budapest Pécs, nem tudom melyik pályaudvarról indul, Keleti talán, ezt megtudod kérdezni, vagy oda tudsz buszozni az állomásra és megkérded az információnál.

Ha nincs fesztiválbusz, akkor Pécsen elmész a helyi autóbusz-állomásra és felszállsz egy orfűi táv buszra, ott rak le.

2018. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg később lesz meghirdetve a fesztiválbusz.


Jelenleg vágányzár van Pécs felé, de június 15-én feloldják, lesz közvetlen IC a Keletiből. A busz meg majd valószínűleg az állomás mellől indul.

2018. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fesztbusszal, de az még 2-3 hónap, mire meghirdetik :D
2018. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!