Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kelenföldről tudok menni a...

Kelenföldről tudok menni a Kőbánya-Kispest állomásra BKK bérlettel?

Figyelt kérdés
Van egy Székesfehérvár - Déli Pályaudvar bérletem amivel Kelenföldre és a Délire járok, emellé még van egy havi BKK diákbérletem. Egy diákmunka miatt ki kéne mennem Kőbánya-Kispestig. Kell még valamilyen jegyet/bérletet vennem ("sima" vonattal mennék, nem gyors, IC, stb).?

2018. márc. 12. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Kis javítás ^^

Nem Kőbánya-Kispest hanem Ferencváros az állomás.

2018. márc. 12. 12:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van BKK bérleted, akkor elég lenne a vonatbérletet Tétényligetig megvenni, a Tétényliget-Déli szakaszon is utazhatsz a bérleteddel. Természetesen Ferencvárosra is mehetsz a bérleteddel.
2018. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én felülnék egy Kelenföld - Ferencváros vonatra. Akad néhány.

103 + 1

M3 +4/6 + 51 + 1

2018. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak S és G jelű elővárosi Flirt vonatok amik megállnak Fradiban is és érvényes rájuk a bérlet. G10, G43, S36 amit ír a Google Maps, kb. 5 perc az út.
2018. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öt perc az út... meg egy óra a vonat várása.
2018. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel fél óránként van vonat, ezért max. fél óra a várakozás. Még mindig kicsit gyenge a BKK 22 perce ajánlatához képest, de 35 perc nem annyira szörnyű.


De ha a kérdező eleve Székesfehérvár felől jön, akkor semennyit nem kell várnia nyilvánvalóan.

2018. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, Fehérvárról indulok.


Egyébként azért nem Tétényligetig van bérletem, mert az ilyen "csatolt" bérleteket nem fogadják el gyorsvanatokon, ami nekem számít, mert 10+ percet megspórolok sokszor mikor Kelenföldre megyek, ami azért összeadódik ha minden nap utazol. Plusz sokszor hamarabb indulhatsz, mert lehet pont jön egy gyors. Elég szomorú volt ott állni a peronon és elengedni sok Fehérvárra menő gyorsvonatot amikor még BKK+MÁV bérletem volt... :'(


Köszi a válaszokat! :D

2018. márc. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!