Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon utazo fiatalokrol...

Buszon utazo fiatalokrol velemeny?

Figyelt kérdés

#busz #fiatal #helyi járat #időskor #ezek a mai fiatalok
2018. márc. 24. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én 13 éves vagyok és napi szinten használom a 34-es,134-es autóbuszokat.

Utóbbin mindig van hely, mert a végállomáson szállunk fel (4en). Csak olyan helyet foglalunk el amik magasabban vannak, és mindig csak 4et.

A 34-esen viszont soha nincs már ülőhely,(vagy ha van akkor csak az utolsó pár megállóban), ezért mi mindig úgy utazunk hogy levesszük és a lábunk közé rakjuk a táskáinkat.

2018. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is láttam már fiatalokat buszon utazni. Az a kék sapkás mindig rágózik, iszonyú gusztustalan. A piros kabátos meg csúnyán beszél.
2018. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden fiatal ma ugyanolyan, mint a tíz évvel ezelőtti fiatalok, vagy a húsz évvel ezelőtt buszon utazók...

(majdnem)minden fiatal manapság pont annyi problémával küzd, mint a róla ítéletet alkotó(k)...

...szerelmesek, az edzéstől fáradtak, a különórán ordított a zongoratanár, aznap két karót is kapott, ezért otthon verés lesz, de az is lehet, hogy pont reggel szakított a csaja, vagy pasija...

...szóval öröm-bánat egyre megy, minden fiatal-idős valamivel küzd..

...hogy miért figyelmetlenek? hát a fentebb felsoroltak valamelyike miatt..emberből van valamennyi fiatal(is)

2018. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Wow most meglepodtem. En is fiatal vagyok (16) es nem erre szamitottam. Azt hittem hogy mindenkinott fog szidni minket ahol tud, a buszokon ezt tapasztalom. De ez most magyon pozitiv csalodaskent ert. Koszonom😊
2018. márc. 24. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én 32 évesen továbbra is a fiatalokhoz sorolom maganat, azért már látom a Z generáció utazási kultúrájában a különbségeket.


Elsősorban a totális izoláció elterjedése látványos (persze az Y generációba is begyűrűzött részben), tehát sokszor teljesen belefeledkezve a virtuális világba sokan nem vesznek tudomást a fizikai környezetükről. Ilyenkor kell kicsit odébb tennem gimis arcokat, hogy le tudjak szállni vagy épp megkocogtatni a vállát valakinek, mert a forgalomból kiálló villamoson nem hallja a bemondásokat.

2018. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Mátrafüredről busz, Budapestre, iskolás csoport:

Fiatalok halálosan fáradtan döglenek szanaszét a buszon, idősek állnak, szatyrokkal, cuccokkal.

A tanár érezte már magát kínosan, face-n írkált a diákoknak, fel kéne állni.

De azok csak vihogtak, fele meg már elaludt.

Kb tudtam volna felrúgni mindet, annyira irritálóak voltak.

2018. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolso, ha elaludtak akkor lehet hogy tenyleg faradtak voltak. De szerintem ilyenkor ha kedvesen megkerdezik hogy atadnatok a helyet? Akkor szerintem felallnak. Mikor szepen kernek akkor mi mindog atadjuk a helyet barkinek, de azzal hogy raorditanak vagy le kis k***a-zzak a gyerekeket az nem segit, mi olyankor nem allunk fel, ha tiszteletlenek velunk akkor mi sem leszunk tisztelettudoak. Perszr en nem tudom onok melyik modszert alkalmazzak. Szoval ha ertelmesek akkor fel fognak almni, ha meg szep szora se akkor nem valami okosak lehetnek.
2018. márc. 24. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A telefont nyomkodják meg fülhallgatóval zenét hallgatnak, úgyhogy nem sok vizet zavarnak
2018. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Vannak köztük jó sunák.
2018. márc. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy konfliktus helyzeteket sokkal hamarabb el lehet velük intézni. Ha normálisan megkérem, hogy vegye le a táskáját, akkor leveszik. Ha megkérem hogy halkítsanak a telefonon, zenén akkor megteszik.
2018. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!