Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan éri meg beutazni...

Hogyan éri meg beutazni Gödöllőről az Örse/Puskás Ferenc stadionra?

Figyelt kérdés
Eddig hévvel jártam a Palotakertről Örsre, ami kb 45 perc, és reggel még nem is vészes, mert akkor dugó van, a hév meg sose keveredik dugóba, nem késik,mindig ugyanakkor ér be. Viszont elég lassú ahhoz képest, és tőlem 5 perc sétára van a buszállomás, csak azt nem tudom, hogy az a busz mennyi idő alatt vinne be a Puskásra, mert nem tudom reggel 7 előtt kicsivel mennyire akadna dugóba. (Puskásra elég lenne 7.35-40-re beérnem). Viszont délután kifejezettebben rosszabb a hév a busznál, mert már nincs reggeli csúcs,viszont ugyanúgy 40perc, az örsről ráadásul, ami a puskástól vagy 7perc a pillangó utcai szerencsétlenkedése miatt, nagyon sokszor baromi büdös van, télen nem is igazán fűtenek a délutáni héveken. Akinek van tapasztalata, mit ajánl, váltsak át buszra, vagy jobb a hév?

2018. ápr. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen függetlenül írom, nem ismerem a környék tömegközlekedését de esetleg érdemes lehet elgondolkodnod, hogy nem-e tudsz úgy menni, hogy egy szakaszon busszal, majd átszállni hévre. Ugyanúgy esetleg vonattal is bemehetsz és utána metróval a puskáshoz
2018. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel jó eséllyel kerülsz dugóba, a hivatalosan 47 perces menetidő az autópályán át reális, de kapacitását tekintve pengeélen táncol az egész útvonal. Elég egy koccanás és máris 1 óra fölötti a menetidőd. Hazafelé nem ennyire kiélezett a helyzet, ott lehet a busz is opció.
2018. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Hatvan-Budapest (autópályán) van tapasztalatom. Kb. 50-55 perc a menetidő. Nyilván minnél korábban indulsz, annál kevésbé keveredsz dugóba. Függ a sofőrtől is, hogy kikerüli e a dugót stb. Szerintem próbáld ki, csak úgy tudhatsz többet.
2018. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Én ugyan nagyon ritkán járok erre, de én inkább a Hév+metrót preferálom.Gondolom neked nagyon jól jönne a M2 és a H8,H9 összekötése az örsön.

2018. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hármas, túl sokat nem tud kerülni a buszsofőr, mert a Szerencs utca és Kacsóh Pongrác út megállókat érintenie kell. Tehát ha dugó van, szívás van.


Vannak a 3-as úton at közlekedő járatok, de azok gyakorlatilag a HÉV útvonalat követik, meg betekeregnek talán a kistarcsai kórházhoz is, plusz a dugó.

2018. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös! A Shell kútnál szoktak kerülni ill. a két megálló között a benzinkútnál lekanyarodik. Illetve van, aki akkoris a Hungárián megy, ha totál bevan állva, van, aki az Ajtósi Dürer felé megy.
2018. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Google mpsen meg tudod nézni a busznak az atlagos menetidejét. De én is a hév&metró kombót ajánlom. Én az örsre járok hévvel, és eddig csak annyi problémam volt hogy cigányok hangoskodnak meg lökdösődnek meg nyuggerek és hajlektalanok budosek. De nekem mindig volt eddig fűtés a heven :)
2018. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!