Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kettes metró Keleti Pályaudvar...

Kettes metró Keleti Pályaudvar megállóhelyen van lift?

Figyelt kérdés
Anyukámnak eltört a térde es két mankóval mehet csak most,a mozgólépcső túl gyors neki,nem mer fellépni rá...
2018. ápr. 6. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, csak a 4-es metróhoz. Alternatív lehetőségként ajánlom az 5-ös buszt, illetve a 80-as és 80A trolit úticéltól függően.
2018. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

A kettes metró vonalán sehol nincs lift.

Merre utazna? Biztosan van alternatív útvonal.

2018. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Zugló vasútállomástól kellene eljutnia a Baleseti Központhoz de busz nem jöhet szóba sajnos mert nem tud a két mankóval felszállni rá,max alacsonypadlós villamos vagy metró (lehetett volna) de az ugye a lift miatt nem járható út
2018. ápr. 6. 02:15
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Zugló és a Keleti között mennek alacsony padlós buszok, azokra biztosan fel tud szállni.

Van egy ismerősöm, akinek egy lába van, és két mankóval még a talán a legmagasabb padlószintű helyi járatra, az Ikarus 263-asra is fel tud szállni.

2018. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Keletiből gyakorlatilag minden egyes metrómegálló 82-es metró) megközelíthető más módon busszal, trolival vagy villamossal, és nagy eséllyel alacsony padlóval. Legfeljebb egy kicsikét kerülni kell.
2018. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Javítás: 82=2-es metró.
2018. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy a Baleseti Központhoz miért akar metrózni abból az irányból?


Zugló vasútállomástol indulva az 5 7 8E 110 112 133E buszok szinte kivétel nélkül alacsonypadlósak és a 7E 108E járatokon is ki lehet fogni ap. buszt. Ezekkel elérhető a Keleti pályaudvar.


A probléma inkább az, hogy onnan mankózva elég messze van a Fiumei úti épület, oda a magaspadlós 24-es villamos visz el, a Dologház utcánál kell leszállni.


Magam is mankózok épp egy síbaleset miatt, nekem úgy tűnik, szükség esetén meg lehet oldani a felszállást, bár nem árt, ha valaki fedezi a manővert lentről. Ha nincs kísérő, nyugodtan kérjen segítséget, forgalmas szakasz az ott, lesz kitől.

2018. ápr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

"Én azt nem értem, hogy a Baleseti Központhoz miért akar metrózni abból az irányból? "


A multkorjában összefutottam egy társasággal, akik az Etele térről szerettek volna eljutni a Szigetre.

Az általuk kitalált útvonal:

- 49-es (!) villamos -> Astoria M2 metró -> Népstadion -> 1-es villamos Szentlélek tér -> onnan majd kitaláljuk

(megjegyzés: akkor még a Batthyány térig járt "csak" a 19)


NE keress logikát a pestiek közlekedésében!

2018. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs, a Keletibe nem lehet mozgássérültként feljutni - a vágányokhoz.


A négyes liftje is - ha épp működik - csak az aluljáróig visz.

2018. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na várj, előbb tisztázzuk le hogy hova is akartok eljutni...

Én google térképen kettő ilyen helyet látok (igaz nem vagyok budapesti de megpróbálok segíteni)

1.: [link]


2.: [link]


Az első megközelíthetősége jobb, mert oda jár alacsonypadlós troli, viszont a másodikhoz vagy lépcsős hannoveri 24-essel tudtok menni, vagy sétáltok, vagy ami a legegyszerűbb, ugyanis a Keleti Pályaudvartól nincs messze, taxiztok.

2018. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!