Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Valakit kapott már így bünteonttést? (fontos)

Sziasztok
Fenáll egy olyan problémám hogy, Egy oylan büntetésről értesítettek most ami már majdnem 7 hónapos + nem én kovettem el . Ez csak elképzelés de valószinű így történt.
Szóval anno megtörtént kb a büntetés időpontjával megegyezően hogy en a saját hibámből elhagytam a táskám amiben iskolai cuccok voltak sajnos benne volt az ideglenes diákigazolványom is. Gondolom valaki megtalálta es utazgatott az én diákigazolványommal viszont egyszer csak kérhették mellé a személyigazolványát is ami természetesen nem volt nála vagy ha nála is volt nem mutatja fel mert a név nem egyezne ezért kapott egy szép 1500 forintos büntetést amit nem fizetett be és természetesen a laponlévő adatokat bediktálta amik az én adataim és itt tartunk most kemény 7 hónap után eljut hozzámis az ugy. Már 14400ft ot követelnek egy olyan dologért amit nem én követtem el betelefonáltam es azt mondtak fizessem be S.O.S be mert már kérvényezték hogy fizetésből vonják le ami + egy 10es.
Mit tehtek ilyenkor? kérvényezhetem hogy fagyasszák be a folyamatot amíg az ügy végére nem járunk mert a rendőrség gondolom nem napok alatt cselekszik.
Másik kérdésem ez akkor azt bizonyitja hogy én ha tisztában vagyok egyik ismerősöm adataival mindenével akkor ha elkapnak vígan bedigtálhatom azt ?
Bosánat a helyesírás hibákért telefonról pötyögöm be nagyon felduhödötten
Válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: büntetés

ápr. 16. 17:21  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
" en a saját hibámből elhagytam a táskám amiben iskolai cuccok voltak sajnos benne volt az ideglenes diákigazolványom is."
Amit ugye egyből jelezted a rendőrségnek?

Azzal a jegyzőkönyvvel amit a rendőrségen kaptál bemész a szolgáltatóhoz és tisztázod magad.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 16. 19:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem tettem bejelentést. Gondolom ez akkor bukó igaz ? itt az egyetlen dolog amiben kapaszkodnék még hogy, hogy szabnak ki birságot mikor nem tudták beazonosítani a személyt mert ugyebár bárki mondhatja hogy "Nagy Pista " ezért kérik el a személyit mert az alapján tudják hogy ki is vagy valójában nem ?

# 2/5Időpont ápr. 16. 20:54 Privát üzenet
Akkor így jártál.

Legközelebb nem leszel dinka, hanem bejelented a dolgot.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 16. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna hogy lesz ekkora görény valaki + akkor ez eszembe se volt, sajnos az ember mindenhol azt hallja hogy fölösleges a rendőrségre menni kis értékkel és sajnos igaz, itt lett volna értelme de nem az érték miatt...

# 4/5Időpont ápr. 17. 02:48 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

Másik hasonló tartalmú kérdésednél írtam. Most menj a rendőrségre, és jelentsd fel az ismeretlen tettest, aki visszaélt az adataiddal. Az ideiglenes diák egy A4-es, fénykép nélküli papír, csak fényképes igazolvánnyal együtt érvényes, egyedül az alapján nem pótdíjazhatott volna az ellenőr.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 17. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Határ út megálló mért olyan fontos?
Átvehetem én a talált telefont?
Hogy ha van egy 40km-s buszbérlerletem és én egy 29km-s távot akarok megtenni vele, de nem a megszokott úton, hanem az indulási pont ugyan az, de az érkezési nem. Használhatom...
Pozsonyi reptérről hogyan és melyik vonat állomásra jutok el?
Mennyibe kerül egy 50%os buszbérlet (30napos)?
FONTOS! A délu pályaudvaron van csomagmegörzö? És ha van hol és milyen árakkal? Holnap utazok.

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu