Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ÉMKK-nál a csoportos (25...

Az ÉMKK-nál a csoportos (25 fő) utazást jelezni kell előre? A jegyet elővételben is meg lehet venni?

Figyelt kérdés
14 éves gyerekek + 2 kisérő.
2018. ápr. 23. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találtam erre vonatkozó kitételt az üzletszabályzatban, de az biztos, hogy ha a kísérők kedvezményt akarnak igénybe venni, akkor kell a megrendelés és az utaslista. Ha nem akarnak kedvezményt, akkor is érdemes előre jelezni, hiszen csak így mehettek biztosra, különben simán ottmaradhat a csoport egy része vagy éppenséggel másokkal szúrtok ki, ha nem férnek fel a hirtelen jött csoport miatt.
2018. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem árt ha küldesz egy e-mailt az ÉMKK-nak, pontos járatok megnevezésével, időponttal együtt, hogy tudjanak azért róla.


Folyamatosan vannak adatok a járatok kihasználtságáról, ez alapján, ha épp völgyidőszaki az adott járat, lehet nem is kell csinálni semmit.

Ha viszont kihasználtabb járatról van szó, elképzelhető, hogy nagyobb befogadóképességű vagy csuklós busz beállítása mellett döntenek.

2018. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Jegyet a járművezető minden további nélkül ki tudja adni, ha szükséges számlát is tud kiállítani a jegykiadó géppel.

2018. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!