Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti meg szoktátok tartani a...

Ti meg szoktátok tartani a lyukasztott menetjegyet?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha különlegesebb helyről származik, akkor igen.
2018. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, de a különlegességeket igen. Például a debreceni 2-es villamos próbajáratán lyukasztott próbajegyet eltettem.
2018. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utazás végéig legfeljebb:)
2018. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltak megtartott jegyeim, busz, bérlet, vonatjegy. Szerintem már nincsenek meg, de néha jó volt visszanézni és nevetni, hogy anno mennyivel kevesebbe került egy jegy, vagy csak hogy nézett ki.
2018. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos minden jegyet elraktam 2012-től kezdődően, vagyis amikor elkezdtem egyetemre járni. Sajnos, mert már semmi érdekes nincs köztük (ekkorra már a kéregjegyek is eltűntek), bennem viszont világéletemben volt egy gyűjtőszenvedély és egyszerűen nem tudom kidobni őket. Az első áttörés az otthon nyomtatott jegy volt, a második meg az, amikor megvettem az autómat, így remélhetőleg nem is fog gyarapodni ez a lomtár.


Viszont most már van legalább 500 elpakolt jegyem, szóval gyűjteménynek viszonylag impozáns, hőpapíros jegyek ide vagy oda.

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben nem nagyon őriztem meg, ma meg már bérlettel járok, azokat viszont általában nem dobom ki a lejáratuk után sem. Ha másik városban utazom, vagy valamiért jegyet kell vennem, azt általában meg szoktam tartani.
2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!