Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest - JFK útvonalon...

Budapest - JFK útvonalon kívül volt más desztináció Ferihegyről az USA-ba?

Figyelt kérdés

a LOT most repüli Chicagot, az American Phillyt meg ők korábban repülték a Malévval együtt a JFK-t.

A Delta is járt nálunk, az hová járt?



2018. máj. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Atlanta. A Malév repülte.
2018. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AxumFlyer ***** válasza:

A Malév csak New Yorkba járt, kb. 1993-2008-ig.

LOT jár New Yorkba is már.

Átszállással lehet menni máshová, pl Los Angelesbe jár az AUA, BA, Turkish, KLM, Norwegian, Lufthansa, stb.

2018. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ha jól emlékszem '93 ban Deltával voltam NY-ban. (Bp-JFK közvetlen járat volt)
2018. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes, mint említettem, Atlantába is repült a Malév, az olimpia kapcsán nyílt a járat, de nem volt igazán hosszú életű.
2018. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DL98/99 JFK
2018. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem egy ideig repülte a DAL és az AAL JFK-t, a Malév ATL-t és JFK-t.

Ezek szerint az AAL PHL és a LOT ORD idén nyílt járatai eddig nem repült útvonalnak számítanak BUD-ról.

Ázsiával kapcsolatban most van Air China pekingi járat, korábban milyen járatok voltak? :)

2018. máj. 9. 14:20
 7/8 A kérdező kommentje:
A wiki szerint a Pan Am is repülte BUD-ot gondolom JFK-ról.
2018. máj. 9. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

a pan am lehet csak az európában állomásoztatott 727-eseivel hozta ide az embereket németországból nem tudom


korábban volt hainan pekingből asszem a malév is próbálkozott pekinggel mert volt ilyen rádióreklámjuk, meg télen BKK is volt asszem


meg volt egy rövid il-62-es időszak is az talán japán volt


nyaranta volt JAL 747 később 772 charter de csak pár darab

2018. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!