Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ellenőr megbünet a buszon, ha...

Ellenőr megbünet a buszon, ha nem íróm alá érvényes?

Figyelt kérdés
Ha a buszon megbüntet az ellenör bármilyen okból,(személyi,diákom nincs nálam) és én nem íróm alá mit tud tenni,érvényes a büntetés?

2018. jún. 5. 15:41
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
75%
Azt tudja tenni,higy kihívja a rendört!Ha nincs szerencséd eleve lesz vele egy!mert az hogy nem irod alá egy dolog,de mivel igazolni sem tudod magad tuti rendőrségi ügy lesz,mert ez a bemondok valami kamu nevet meg címet elég régóta nem.működik
2018. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor a szituáció legyen az ,hogy nincs jegyem de papírjaim igen megírja a büntetést de én nem íróm alá
2018. jún. 5. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Én akkor is rendőrt hívnék, mert ilyen alapon bármilyen bünti alól ki lehet bújni, és ez a világ nem így működik. Arra számíts, hogyha valóban megléped, nos, akkor még halmazati bűncselekmény is lesz.
2018. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
70%
Ahogy en tudom az ilyen birsag eleve ervenyes a te alairasod nelkul is pont az ilyen esetek miatt!
2018. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Minden olyan esetben, ami a hatáskörén kívül esik és te ellenkezel, rendőri mozgosítást idéz elő.
2018. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
82%
Persze hogy érvényes. Nem az aláírás, hanem a cselekedeted miatt. Ha az lenne a lényegb akkor semmi értelme nem lenne a bírságnak, mert senki nem írná alá...
2018. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú, hogy ez még 2018-ban is kérdés...
2018. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érvényes. Akár alá íród, akár nem. Író deák e vagy. Egyébként aláírom.
2018. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell aláirnod ahhoz hogy a bírság érvényes legyen, de ha nem írod alá szépen mehetsz a rendőrségre rendőri kísérettel
2018. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!