Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hova tűntek Debrecenből a...

Hova tűntek Debrecenből a piros MAN buszok?

Figyelt kérdés
Pl. gyakran járok Egerbe, állandóan egy piros MAN busz jött, viszont egy ideje MarcoPolo jár helyette, és az állomáson se látok belőlük egy darabot sem.

2018. jún. 8. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, mert 2015-ben összeolvadt a Hajdú-Szabolcs-Borsod volán és lett belőlük ÉMKKK. Az ÉMKK egyedüli közlekedési központként a sárgát választotta flottaszínül (a többiek a fehéret), és így idővel minden buszuk besárgul.

A piros MAN távolsági kocsik eleve azért voltak pirosak, mert így olcsóbb volt a Hajdú Volánnak, hogy megvették őket már ilyen színnel és nem fényezték át őket. Most az ÉMKK idején pedig sorra sárgulnak be.

pl. FKT-524

pirosan:

[link]


manapság sárgán:

[link]

2018. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, ezeket nagyjából tudom :)

csak amikor feltettem a kérdést, semmiféle piros MAN-t nem láttam egy ideje, és olyan sárgát se, ami azelőtt piros volt, de mostmár megint látom őket, mégse tűntek el :D

2018. jún. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!