Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek, a ferenciek...

Budapestiek, a ferenciek teréről hogy jutok el legkönnyebben a Lukács fürdőig?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a Google maps útvonaltervezés funkcióját. Szuperül megbízható, és a pestiek is azt használják főképp. Beírod honnan hová, busz ikon és már köpi is.


Amúgy elég sok verziót ad ki, de a legegyszerűb talán az Astoriára lesétálni és onnan 9-es busszal a Margit híd, budai hídfőig menni, majd kis gyaloglás még előre.

2018. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ferenciek tere-Nyugati közt M3 metró, majd 91, 191, 291-es busszal a Margit híd budai hídfőjéig, onnan pedig gyaloglás a Frankel Leó úton az Üstökös utcáig jobbra, onnan az első kis utca balra, és kb. a közepén van.
2018. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem én a térképen de nem tudtam hogy ilyen funkciója is van. :) még egy hülye kérdés: hogy lehet jegyet venni a kilences buszra? Bocs, vidéki vagyok :D
2018. jún. 8. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A Ferenciek terénél tuti van jegypénztár az aluljáróban.
2018. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Ferenciek terén az aluljáróban van BKK iroda, ott tudsz venni, vagy rengeteg helyen automatából.
2018. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy a 7-es busszal átmész az Erzsébet hídon a Rudas fürdőig (esetleg lesétálod, nem egy nagy táv), és onnan a 19-es vagy 41-es villamos elvisz a Lukácsig, van is ott megállója.
2018. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!