Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jó most eljutni az Etele...

Hogy jó most eljutni az Etele út/Fehérvári úthoz az 1-es villamos működő szakaszáról?

Figyelt kérdés

Ez dupla átszállás plusz a déli 1-es 7-8 percenként jár.


1. 103V-ről a Hengermalom úton leszállni és gyalog.

2. Megvárni a 7 percenként járó 1-est.

3. Fonódó villamosokkal az Andor utca és Fehérvári út saroktól visszavillamosozni.

4. Alternatív útvonal akkor is, ha az még nagyobb szívás, mint a pótlás, dupla átszállás, 7 perc várakozás.

5. Autóval.

6. Bringa akkor is, ha nem jelent időnyereséget plusz pl a munkahelyen nincs normális zuhanyzási lehetőség.


2018. júl. 24. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 2.-at választanám. Az a 7 perc gondolom mostt nem oszt nem szoroz.
2018. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem oszt, nem szoroz, akkor miről beszélünk?

Akkor miért panaszkodunk a pótlás miatt??


Maga a busz legyen 2 perc a dugó miatt.... A villamosnak lassújelei vannak és borzalmas lámpaprogramok.


Nekem most az a 7 perc időveszteség a legrosszabb.



Ha 7 perc nem időveszteség a többi mellett, akkor senkit egy rossz szót ne halljak a pótlásról, nincs is itt gond.



Mondjuk azokat leszámítva, akik az Etele út/Fehérvári útra tartanak, a többieknek tényleg jó, a 103-as busz jó, át lehet szállni mindenre, amire az 1-esről és az irodaházakhoz is közelebb megy.


Mi, Etele út/Fehérvári útiak meg dögöljünk meg.

2018. júl. 24. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene kétszer átszállni? Az 1-esről Népligetnél átszállsz a 103V-re, majd a Szerémi úttól besétálsz. Az teljesen nyilvánvaló, hogy egy ekkor volumenű beruházásnàl vannak olyan munkafázisok, amikor hiper nagy szívás bizonyos viszonylatokban utazni. De nyugi, napokon belül visszakerül a 103V a Fehérvári útra.
2018. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 15 perc gyaloglás pont a munkahelyemig. Szép zöld környék, de reggel pont erre a gyaloglásra vágyom...

Amúgy a Lecke utca talán még jobb is nekem. Tehát olyan fura is, egy csomó jelzőlámpa meg c alakban kell gyalogolni is.

Úgy érzi az ember, még a Trófea közelebb is van.

2018. júl. 24. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
No, de pont erre írtam, hogy nyugi, nem sokáig tart már a szívás. Arra a pár napra meg betervezel plusz 10 percet. Nem öröm, de ennyire muszáj alkalmazkodni egy így vagy úgy, de mégiscsak fejlődő világvárosban, nem?
2018. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó az plusz 15-20 percnek.


Ha plusz 7 a második átszállásban csak a várakozás, dugó 2-3, rágyaloglások, buszra várakozás az első átszállásnál.

2018. júl. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!