Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem fizettem be egy BKK...

Nem fizettem be egy BKK büntetést fél éve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018.01.20-án megbüntettek,én zsebre vágtam a büntetést,és egyszerűen elfelejtettem.Ma pakolgattam és a téli kabátom zsebében volt.Mit csináljak?Levelet nem küldtek meg semmi.Hagyjam figyelmen kívül,vagy menjek be az irodájukba befizetni?Ennyi idő után mennyit fognak kérni?
2018. júl. 24. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sétálj be az ügyfélszolgálatra és erdeklodd meg, mivel tartozol. Nem lesz olcsó móka, ötszámjegyű, de még mindig jobb, mintha később hatszámjegyűt kell befizetned.
2018. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100+, ha hagyod "pihenni", akkor csak azt éred el, hogy esetleg majd külödenek elévülési időn belül egy csekket, ami már 300+ lesz, vagy végrehajtás.
2018. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb fizesd ki, végrehajtást is indíthatnak ellened, aztán csak rosszabb lesz minden...
2018. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!