Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet leggyorsabban...

Hogyan lehet leggyorsabban eljutni a Népligettől a Sziget fesztiválra a Sziget busszal?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Sziget fesztiválnak van egy saját járata ami a repülőtértől megy a Sziget fesztiválig. Nem vagyok járatos nagyon Pesten ezért nem tudom hogy a Népligethez a szigetes busz melyik megállója van a legközelebb.

2018. aug. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az csak a repülőtérre érkező külföldiek számára van, és nincsenek megállói a városban, csak a reptérről a szigetre megy és kész.


[link]

2018. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A Sziget Fesztivál 2018 helyszíne, az Óbudai-sziget közösségi közlekedéssel leggyorsabban a H5-ös HÉV-vel közelíthető meg, amelyről a Filatorigát megállóhelyen kell leszállni.


A H5-ös HÉV Budapest egyes városrészeiből az alábbiak szerint közelíthető meg:


...

a Népliget autóbusz-pályaudvartól az M3-as metróval, illetve esténként és hétvégén az M3-as metrópótlóval a Deák Ferenc térig, majd az M2-es metróra átszállva a Batthyány tér állomásig utazva vagy közvetlenül az 1-es villamossal a Szentlélek térig utazva;"

2018. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Az a busz nem áll meg sehol, így a Népligetnél sem.


Menj az 1-essel a Szentlélek térig, majd a H5-tel Kaszásdűlő, Békásmegyer vagy a Szentendre felé a Filatorigátig.

2018. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!