Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatinfo alkalmazás mennyir...

A vonatinfo alkalmazás mennyire megbízható vonatjegy vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Érdemes használni?
2018. aug. 26. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben megbízható, hogy nem fognak átverni, ugyanis az a MÁV hivatalos alkalmazása. Hogy egyébként mennyire működik stabilan, mennyire fogadja el a fizetést, azt nem tudom, én még nem próbáltam azon keresztül vásárolni.
2018. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, megbízható, rendesen működik, eddig csak kétszer használtam az ottani jegyet, de gond nélkül le tudták olvasni. Egyszer volt, hogy kb. 5 napig nem lehetett használni valami miatt, de végül megcsinálták, azóta nem tűnt fel, hogy gond lenne (jegyet nyilván csak akkor vásárolok, ha utazni szoktam, de az alkalmazást rendszeresen szoktam használni, szeretek ránézni a menetrendre, vagy a Mávinfóra, ismerőseimnek is szoktam vonatot nézni, ilyenek).

Viszont mióta van jegyvásárlási lehetőség, egy picit mintha lassabban töltene be pár dolog, mint előtte, de ha nem használtad korábban, szerintem nem fog feltűnni :)

2018. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben megbízható? Ha veszel rajta jegyet, és be tudod mutatni a telefonodon, akkor azt elfogadják.
2018. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az azért érdekes, hogy nem ugyanaz a keresőmotorja, mint az Elvirának. A minap rákerestem egy útra a Vonatinfón és az Elvirán is, és egy-két kivétellel teljesen más találatokat adott ki.
2018. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!