Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudok még venni diákbérletet...

Tudok még venni diákbérletet a gimis diakommal?

Figyelt kérdés
Most kezdek egyetemen, de az ottani diakom meg nincs kesz, berlet viszont mar kene.(BKK, Volanbusz)

2018. szept. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál? Október 31-ig érvényes a korábbi diákod.
2018. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Bérletet vonatra/távolsági buszra úgy tudom, hogy csak az egyetem és a lakhely között válthatsz. Szóval ahhoz az egyetemi diákviszony fog kelleni, erről tudnak papírt adni az egyetemen. Pl. HSZI-n. Sima diákjegyet bármikor vehetsz, ha van érvényes diákod. A közésulis pl. október 31-ig érvényes, szóval addig vehetsz vele
2018. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Volánnál simán csak annyit mondasz hogy kérsz egy X kilométeres diákbérletet, és adnak. Utána meg otthon ráírod hogy honnan-hova.
2018. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de az ellenőr meg fogja büntetni, pont ezért, amit írtam: Diákbérletet az egyetem és a lakhely között lehet csak venni
2018. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyi (BKK) bérletet vehetsz minden tovább nélkül.

Helyközi (Volán) bérletet csak a diákigazolványodon szereplő lakhelyed és iskolád települése között vehetsz.


Kérj az egyetemen ideiglenes diákot, amíg nincs kész az új.

2018. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!