Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK bérlettel Gyálra vagy...

BKK bérlettel Gyálra vagy Alsónémedire el tudok valahogy jutni plusz jegy vásárlása nélkül?

Figyelt kérdés

Zuglóban az Árkád közelében lakok albérletben. Jófogáson találtam egy lakásfelszerelést, amire ezeket a helyeket jelölte meg az eladó, mint átvételi pontokat és nem jár elvileg soha Budapesten, hogy itt át tudjam venni.

Eltudok valamelyik városba úgy menni, hogy ne kelljen plusz jegyet vennem? (Budaörsi ikeába mentem egyszer úgy h az út közepén közölték, hogy innentől nem érvényes a bérletem.)


2018. szept. 14. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2x250 Ft azért nem a világ vége, ha amúgy kedvező árakon kínálja. amit kínál, nem? Ugyanis a Budapest-bérleted mellé ennyi a környéki 10 km-es jegy (BKK) illetve a 10 km-es helyközi vonat- vagy buszjegy (MÁV, Volánbusz).


Gyál nyugati részére egyébként el tudsz jutni a 84E 89E 94E 184 284E 294E buszok utolsó budapesti megalloitol gyalogolva. Alsónémedi azért már combosabb séta lenne.

2018. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz eljutni, hiszen a bérlet felhasználási feltételei között is olvashatod, hogy csak Budapest közigazgatási területén belül érvényes.
2018. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!