Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M2-es metró önmagát vezeti?

Az M2-es metró önmagát vezeti?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az M4-es vezeti önmagát, az M2-nek ugyanaz a márkája, így gondolom hogy az is vezeti önmagát.

2018. szept. 20. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2018. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Túl sokat gondolkozol magadtól, még megárt.
2018. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
1-es, de , az is nagymèrtékben automatizált , mint a 3-as vagy a 4-es metró, de a 3-ashoz hasonlóan van rajta vezető, aki az ajtózárást és az indítást végzi, minden más automatikus.
2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

3-as


Szövegértés. Én nem tagadtam az AVR és egyéb, a vezetést segítő automatikák létezését. Csupán a kérdésre a válaszoltam. A 2-es metró nem önvezető.

2018. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
...és légyszi nem köss bele abba, hogy az AVR-t említettem. Az nem a kérdésben lévő vonalra reflektált, hanem a te szövegedre, amiben említetted a 3-as metrót is.
2018. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Akkor hagy trollkodjak én is.

A sin vezeti a metrókat. muhahaha

2018. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy emberi beavatkozás nélkül gyorsul, lassul, ajtót nyit az bőven kimeríti az önvezetés fogalmàt. Ennyi. A piros gombról pedig szállj le, ez nem óvoda.
2018. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

M2-n és az M3-on van járművezető, igaz, sok dolga nincs.

Az M4 az egyedüli Budapesten, amin egyáltalán nincs járművezető.

2018. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as ez nem teljesen igaz, mert az M4-es vonalon is vannak metróvezetők, de ők nem vezetik a metrót fizikailag, hanem úgynevezett állomásai diszpécserként vannak jelen, de nekik is metróvezetői képesítésük van és csak akkor szállnak be a vonatba és csak akkor veszik le a búrát amikor valami baj van az önvezető rendszerrel és nekik kell fizikailag irányítani.
2023. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!