Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jó erre a bérletem?

Jó erre a bérletem?

Figyelt kérdés
Ha van a Győr-Bábolna vonalon bérletem,akkor az érvényes pl. egy Győr-Gönyű buszon, Győrön belül?

2018. szept. 25. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert Gönyű más irányban van, mint Bábolna. Bőny felé menő buszra érvényes, az egy útirányon van.
2018. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak arra használnám, hogy a Győr,Mártírok útja buszmegállóból eljussak buszállomásra. Arra, gondoltam, hogy érvényes, mert az is Győrben van még.
2018. szept. 26. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajta a bérleteden, hogy Győr, aut.áll., csak simán Győr, és a km-zónába is belefér, akkor igen.
2018. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs rajta, hogy autóbusz állomás, belefér a km zónába is. Tegnap ki is próbáltam, ki álltam a buszmegállóba, sztem egyértelmű volt a felszálási szándék, meg a busz menetrendjében is bent vam a megálló, de nem állt meg. Elvileg azért mert egy helyközi busznak nem kell már felszállókat felvenni a városon belül. Úgyhogy marad a helyi járat, pedig így sokkal egyszerűb lenne.
2018. szept. 27. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Gönyű-Győr buszok menetrendjét a [link] oldalon, és bizony Győr, AUDI bejárati úttól kezdve minden megállónál bele van írva, hogy "csak leszállás" céljából áll meg.
2018. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olyan buszt, ami megáll a lukács környékén 14:15 után és 14:35-re kiérek az autóbusz állomásra?
2018. szept. 30. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Már linkeltem neked a [link] oldalt, ott nézelődj, én nem vagyok győri, amit írtam eddig, azt is mind onnan néztem ki.
2018. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget , eddig is néztem a menetrendek.hu oldalt végül találtam egy Audi-Mosonszentmiklós buszt, amire fel is tzludok szállni, meg még meg is áll autóbusz állomáson
2018. okt. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!