Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV-nál mennyit keresnek...

A BKV-nál mennyit keresnek most a járművezetők? (akár trolibusz, autóbusz, villamos, metró és hév vezetők)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2018. szept. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sok pénzt, akár havi bruttó 400 ezer forintot is. Rendesen bejelentenek, cafeteria jár. Én nem értem azokat akik a KFC-ben vagy a Mekiben dolgoznak, az igaz hogy a buszvezető óriási felelősséggel tartozik másokért de ha külvárosban vezetsz akkor sokkal nyugisabb munka mint egy gyorsétteremben dolgozni és sokkal jobban megfizetik. Felelősséget minden munka után kell vállalnod egyébként, nincs olyan munkahely ahol nem figyelsz, hibázol és megúszod.
2018. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

ma 23:22

Az megvan, hogy nem mindenki alkalmas busz vezetésre?

2018. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is ezt akartam írni, aki alkalmas hamburgerkészítésre, az nem biztos hogy alkalmas buszvezetésre is, mert sokkal szigorúbbak az egészségügyi feltételek. Ja, és a bruttó 400 ezer azért nem a tipikus fizetés, az egy több feltétel egyidejű fennállása esetén elérhető elmèleti fizu.
2018. szept. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

02.58


nálad a pont.

2018. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

kérdező..miből gondolod, hogy az összes járművezetői állás fizetéséről kimerítő választ fogsz kapni?


ennyi minden úgysem akarsz lenni, inkább tedd fel másként a kérdést...például egy járműre.

2018. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem írtam volna be a hamburgeres példámat, akkor a sok szerencsétlen nem pontozott volna le. Most már mindegy, én mindent leírtam az első válaszomban a témával kapcsolatban, a többiek a nagyon hasznos válaszaikban semmivel se tudták segíteni a kérdezőt.

Az egész pontozós rendszernek semmi értelme.

2018. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

10:03-mas


Kedves válaszoló!


Ki mondta vagy írta azt, hogy az összes jármű vezetőjének bérét forintra pontosan tudni szeretném?!


Tán ha egy picit is elgondolkodsz, azért írtam ki az összes lehetséges BKV által üzemeltetett járműveket, hátha valamelyikre a segítőkészek tudnak választ adni,amit te éppen nem tudsz, nem is értem miért kellett akkor ide kommentálni.

És figyelj, minél több információt kapok, annál nagyobb lehetőségem van választani, hogy mégis melyik jármű vezetője szeretnék lenni. Természetesen a jobban fizetőé.


Remélem így már nem tudsz mibe belekötni.

2018. szept. 28. 21:53
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!


Köszönöm az infót, csak már a magyar szokás a bérrel kapcsolatban az "akár" szót akkor használja ha azt lehetetlen teljesíteni :(

2018. szept. 28. 21:57
 9/10 anonim válasza:
Én csak a villamosról tudok nyilatkotni. Egy jobb hónapban a nettó 300-350-et megkeresik, de eléggé változó. Függ a túlóráktól meg a pótlékoktól is.
2018. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2018. okt. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!