Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol látható a helyjegyem az...

Hol látható a helyjegyem az E-vonatjegyen?

Figyelt kérdés
Interneten szoktam vásárolni a jegyemet (E-vonatjegy) olyan vonatra, ahol kötelező a hely/pótjegy. (2-es osztályú gyorsvonatra) Szóval gondolom a vásárlás tartalmazza a helyjegyemet, de az E-vonatjegyen csak a QR kód és a nevem stb. van. Ilyenkor a 2-es osztályú gyorsvonaton bárhova ülhetek? Ha nem, hol van a helyjegyem?

2018. okt. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nem helyjegyes vonat, akkor nincs kijelölt hely, ahová ülnöd kéne.
2018. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az oldalon ki van írva, hogy helyjegy váltása kötelező.
2018. okt. 7. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a gyorsvonatokra nem kell helyjegyet venni, csak pótjegyet. Néhány nemzetközi gyorsvonaton lehetőség van fakultatív helyjegy vásárlására. Vannak hibric IC-k is, amelyeknél a vonat egyik felébe csak gyorsvonati pótjegy kell, a másik felébe IC pót- és helyjegy. Írd meg azt, hogy melyik vonattal mennél, esetleg szkenneld be az e-vonatjegyed (a qr kód és a személyes adatok nélkül) és megmondjuk, hogy mit tartalmaz a jegyed. Látatlanban azt sejtem, hogy nincs benne helyjegy, mert gyorsvonattal mennél.
2018. okt. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam javasolni én is, amit a 3. hozzászóló írt.


Ha megírod, hogy melyik vonatról van szó, akkor már nem vakon találgatunk. Egyébként tökéletesen leírta, hogy mi a helyzet.

2018. okt. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Drága jo istenem ....

ez most nem komoly kérdés....

Veszel valamit és nem tudod mit veszel.....

de reklomálni meg a pénztárnál....

Ha ott szoktad venni akkor már nagyon értened kell hozzá...


na az ilyen emberktöl kapok agyf...t

nyomkodja a telefont az internetet és akkor majd a nagy arc ő ért hozzá...de meg súgom alap járaton 6 hónapig képzik a pénztárosokat....

2018. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló. A nárcisztikus megnyilvánulásából merészen tudom állítani, hogy Maga (köszönöm, hogy letegezett, de én nem hinném, hogy Ön és jómagam is egy intelligenciaszinttel rendelkezők csoportjába tartoznánk, ezáltal elvárnám a kölcsönös - az ön szempontjából felfelé irányuló - tiszteletet) egy azon kiber-tudós-agyonurbanizált hülyegyerekek közül, akiknek 6 éves korukban tabletet adtak a szájukba könyvek helyett, így egyetlen grammatikailag helyes mondatot sem tud alkotni. (De ez csak szőrszálhasogatás, nem süllyedem az Ön szintjére) "Reklomálni" egyedül csak azért tudnék, mert a kérdésem helytelen értelmezésén kívül a kérdező embert is rosszul ítéli meg. Konszolidált beállítottságom végett a hivatalos dolgok egyértelműségében látom meg a relációt. Lehet Ön beér pont olyan keszekusza instrukciókkal, mint amennyire keszekusza az Ön másokhoz való hozzáállása. Büszkén mondhatom el, hogy Magyarország egyik legnívósabb egyetemének informatika kari hallgatója vagyok. Ezen a téren nem kerültem még szembe lenézéssel, ez is azt bizonyítja, hogy Maga mekkora egy introvertált antiszociális szociopata. Ha a jóindulata olyan nagy lenne mint az egója, akkor kihirdetnék az új messiás eljövetelét. Sajnálattal olvastam, hogy "agyf...t" kapott, remélem gyógyítható, ha már az Önfajta ember, - akinek valójában csak önmagával van problémája, - nem. Egyetlen kérdés kering bennem; a Magaféle felhasználó vajon miért regisztrál eme portálra, ha a szánalmas jelleme miatt képtelen az oldalhoz megfelelő magatartást tanúsítani?
2018. nov. 2. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!