Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet már tudni valamit az új...

Dávid Erdődi kérdése:

Lehet már tudni valamit az új MÁV menetrendről? Állítólag már elérhető de nem lehet megnyitni és nemcsak én jártam így.

Figyelt kérdés

#MÁV-menetrend
2018. nov. 9. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem megnyílt, már ha egyről beszélünk.

[link]

2018. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
1-es, esetleg képernyőmentést is meg tudnál róla osztani? Nekem december 8. utánra nem ad eredményeket, mert nincs feltöltve az új menetrend. Ezen kívül pdf formátumban sincs feltöltve még az új kotta.
2018. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99,9 %-ban ugyanaz csak apró maszatolások vannak néhány vonalon megnézni sem érdemes.
2018. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, talán sikerül.


[link]

2018. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát #1, szerintem nem egyről beszéltek. Kérdező az új, vagyis december 9-től érvényes menetrendre gondolt nyilván.
2018. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem az iho.hu-n, hogy tavaly mikor jelent meg az új menetrend. Hát, nem kapkodták el a dolgot, a december 10-étől érvényes menetrend december 6-án lett nyilvános.


"Állítólag már elérhető de nem lehet megnyitni és nemcsak én jártam így" - azt azért elárulhatnád, hogy pontosan hol nem tudtál mit megnyitni, érdekelne.

2018. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap feltöltöttek egyet, ami lekerült. Ma feltöltöttek egy kis mértékben eltérőt, ami ki tudja mikor kerül le. Mindenesetre menüből már ez sem érhető el, csak közvetlen linkről:

[link]

2018. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!