Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vasútbarátok! Volt már szerenc...

Vasútbarátok! Volt már szerencsétek mozdonyt / motorvonatot vezetni? Megláttam ezt a videót, és ledöbbentem.


2018. nov. 9. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak kézi hajtányt, meg villamost. Igazából mindkettő jó móka, akármit is szeretsz vezetni.
2018. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknapon Nohabot vezettem a Vasúttörténeti parkban 100-200 méteres pályán el és vissza. Belépőjegy és 2000 forintos mozdonyjegy kellett hozza csak. A honlapján szoktak ilyeneket meghirdetni, tényleg jó móka :D
2018. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is voltam nemrég a vasúttörténetibe de itt is 2000ft volt a jegy amivel 4 ember felmehet családod vagy haverok, de ott ilyen 6 embert kb felhajtottak a gőzmozdonyba és nem vezethettük, csak néztük ahogy előre meg hátra megy.
2018. nov. 9. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gőzmozdonyok jóval bonyolultabb szerkezetek, ott szerintem, nem engedik vezetni, de ha más mozdony van (dízel vagy elektromos), valószínűleg megengedik. Mondjuk a gyereknapin csak mozdonyon utazás volt hirdetve, ott derült ki, hogy vezetni is lehet (pár éve egyszer voltam).
2018. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt is többen voltunk egyszerre és váltva vezettünk (főként gyerekek).
2018. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Pár éve az én gyerekeimnek is engedte a mozdonyvezető, hogy a vezérlőkocsi fülkéjéből vezessék a vonatot utasforgalomban. Mondta, hogy mikor mit kell csinálni. Olvastam a videó alatti kommentekben, hogy hány ember életével játszott a mozdonyvezető. Na most, ha valamit nem jól csinálnak, letilt a vonatbefolyásoló/éberségi (ahogy nálunk egyszer be is fékezett állóra), a mozdonyvezető keze ügyében meg ott volt folyamatosan a fékkar.
2018. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt rá párszor lehetőségem mozdonyvezető rokonnak hála. Púpost és Szergejt.
2018. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsenike12 válasza:
Én egyszer a 120-as vonalon vezethettem flirtet Bcs-Nagylapos között!
2018. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!