Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szalagavató afterparty körülbe...

Szalagavató afterparty körülbelül meddig tart? Hogy jussak haza?

Figyelt kérdés

Életemben először megyek afterpartyra, viszont sajnos szüleim nem tudnak értem jönni kocsival, haverjaim közül egyik se lakik a környékemen, így ez nem megoldható. Mennyire biztonságos a bkv így hajnaltájt?


18/F



2018. nov. 19. 22:37
 1/9 anonim válasza:
100%

Változó, nálunk egy klubban volt ami alapból 4-ig van nyitva, úgy lehetett bérelni a helyet hogy eddig az időpontig le kellett foglalni, szóval eddig ment a buli, de ahogy hallottam csak kevesen maradtak végig, többség 2 fele lelépett. De olyat is tudok ahol az iskolában volt az afterparty, az csak éjfélig volt.


Nem Bp-n lakok, csak párszor voltam BKV-n éjjel, de szerencsére nem történt velem semmi, lány létemre is békén hagytak. Ameddig megoldható menjetek közösen utána meg annyira figyelj hogy világos és lakott részeken közlekedj, még a tömegközlekedésen vagy talán a legnagyobb biztonságban.

2018. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát én hallottam olyat, hogy pl odafele jóóó hosszúú limuzint kibéreltek. De visszafelé már valszeg nem.


Aludj egy barátodnál

Vagy fogjatok össze akár és hívjatok egy taxit; vagy nemtom, esetleg valami idősebb testvért, aki nem bulizott veletek; akinek pl van kocsija, hogy vigyen el legalább egy darabig.

Vagy nemismerem a BKV-t.

2018. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Ja de és mindenképpen előre szóljatok annak, akit akartok hívni, ha hívtok valakit; vagy kereshettek is szállást akár a környéken. De tán haza is mehettek.
2018. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
*viszont nem tom milyen sűrűn járnak a járatok amúgy, meg tényleg nem is ismerem; szóval pl lehet, hogy van valami ilyen, hogy pl éjfél körül megy el az utolsó járat; és a kövi az meg csak hajnali 2-3 kor jön esetleg; nem tom ezeket egyáltalán ; meg hogy lesz-e csatlakozása annak amire föl akarsz szállni, vagy esetleg mire odaérsz már pont nem jár.
2018. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az éjszakai járatok teljesen biztonságosak, a legtöbb esetben csak az első ajtón lehet felszállni, ahol nem, ott is sokszor biztonsági őrök vannak a buszokon. Ha nem utazol rendszeresen éjjel, akkor sokkal jobban számít az, hogy ismerd a hálózatot. A belváros környékén előfordulnak ittas fiatalok, de velük sem szokott lenni probléma, csak hangosabbak.
2018. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos, én tinédzserként is sokat utaztam éjszaka, most is úgy havi rendszerességgel előfordul. Az amúgy nem túl félelmetes biztonsági szolgálat, ami a központi részeken mozog és az elsőajtózás az igazán problémás kisstílű bajkeverőket elriasztja a járművekről. A megállók és az utcák a bulinegyedben lehetnek problémásak a sajtóhírek alapján, de máshol én se nem hallottam, se nem tapasztaltam, hogy bármi veszély leselkedne az emberre.
2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már többször előfordult, hogy hullarészegen hazabkv-ztam valahogy (agglomerációba). Telefon, pénztárca, mindenem megmaradt, szóval annyira veszélyes nem lehet.
2018. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Melyik suliba jársz?:)
2018. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában hajnalig. Nálunk 1-2 óra fele elkezdtek szállingózni az emberek. Egy klubban volt, aminek le volt zárva a fele, így elég kis térben voltunk nagyon sokan. Egyáltalán nem volt jó, én viszonylag hamar leléptem. Egyik volt osztálytársamért jött az apja, és nem laknak tőlünk messze, hazahoztak. Egy gyereket a másik osztályból meg kirakott útközben.

Éjszakai járatok elég változóak, de többnyire kamerarendszerrel ellátott buszok vannak, valamint biztonsági őrök is vannak, vagy lai elsőajtós felszállás. Érdemes tanulmányozni a BKK appját. Vannak amik egész sűrűn (10-20 percenként), egész éjszaka járnak, de a végállomás nem mindig ugyanaz, ezt mindenképpen érdemes megnézni előre. És vannak, amik csak 2-szer indulnak egész éjszaka.

Hol lesz az after, és hol laksz? Talán tudok még vmit hozzáfűzni.

2018. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!