Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vác-Alsóvárosnál van jegypénzt...

Vác-Alsóvárosnál van jegypénztár, vagy automata?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok hozzászokva a máv-hoz, és erre még nem is jártam.

A Nyugatiban nem tudom hogy az automata ad e retúr jegyet, de vissza útnál talán egyszerűbb is ezért kérdezem. Hátha úgy alakul hogy ott kéne vennem.


Ja és még annyi, csak hogy ne várakoztassam a sort. :D

Ha automatában kiválasztom hogy hova megyek, a Vác-ra nyomjak, vagy a további lehetőségeknél lesz a vác-alsóváros.?



2018. nov. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pénztár. Itt van a nyitvatartása is: [link]
2018. nov. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pénztàr van, munkanapokon hajnaltól délutánig, szombaton délelőtt van nyitva. Emlékeim szerint a Vám utcában található és a megállóhelytől odavezető utat táblák jelzik. Azonban a P+R parkoló fejlesztése során a helye változhatott, régen jártam már ott.


Retúrt két külön jegyként tudsz venni előre is, az automata ismeri Vác-Alsóvárost, nem kell tehát Vácot választanod.

2018. nov. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme pénztárat és automatát keresni, ha van okostelefonod. A Vonatinfo alkalmazással tudsz e-jegyet venni, és minden kellemetlenségtől megóvod magad, kényelmes, gyors, ráadásul olcsóbb is.
2018. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Végül a nyugatiban a jegypénztárnál vettem retúrt, bár azt hittem zárva lesz mivel a honlapon azt írták, de akkor valamit félreértettem.


Amúgy most hogy mondtad az utcát, google maps-al megnéztem és tényleg ott van, de nem épp feltűnő helyen. :D

Kis fém konténer jól beépítve kerítéssel. :D


Amúgy az appot nem nagyon ismertem, bár bankkártyával amúgy se akartam fizetni, de jó tudni hogy olcsóbb.


Amúgy még annyi kérdés, hogy ha pl, appból vagy simán automatából veszek sima jegyet, az nincs órához kötve az ideje, indulás stb..

Mert a retúrt én eddig azért gondoltam egyszerűbbnek mert bármelyik arra menő vonatra jó, azon a nap.

2018. nov. 28. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Most még érvényes egész nap.. de menetrend váltástol 4 óráig lesz érvényes a 100 km alatti jegy
2018. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!