Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Nyugati páyaudvarról...

Csakegykerdes26 kérdése:

Budapest Nyugati páyaudvarról hogyan jutok el a Déli pályaudvarra?

Figyelt kérdés
Ha lehet a legegyszűbb megoldásokat kérném, nem vagyok járatos egy kicsit sem Budapesten. Ha vki nagyon részletesen tudja hogy leszállok a Szegedről érkező vonatról onnan merre lehet menni, mi milyen messzire van hol lehet jegyet venni akár metró akár villamos a megoldás annak nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm!

2018. dec. 22. 20:18
 1/10 anonim válasza:
23%

A legegyszerűbb a Nyugatitól a 4/6-os villamos (ha kijössz a pályaudvarról a körút felé akkor pont ott van a megálló, mindkettőre felszállhatsz, a 4-esre Újbuda központ, a 6-osra pedig a Móricz Zsigmond körtér felé), a Blaha Lujza térig kell menni vele (négy megálló ha jól tudom). Utána pedig a 2-es metró egyenesen a Délibe visz. Ha lemész az aluljárón, balra lesz, piros színnel van kitáblázva.

Vonaljegyet BKK automatából lehet a legegyszerűbben venni, de nem tudom hogy egészen pontosan hol vannak. De a főbb csomópontokon, így a pályaudvaron is biztos vagyok benne, hogy van valahol, nem hiszem hogy nagyon eldugott helyen lenne.

2018. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább 3-as metró a Deák térig és onnan 2-es metró a Déliig.


Sőt, ha vonattal utazol tovább, akkor elmehetsz a 3-as metróval a Kálvin térig és onnan a négyes metróval Kelenföldig, ahol minden Déliből érkező vonat megáll.


A metróhálózaton belüli átszállás ingyenes, így csak 1 vonaljegyre lesz szükséged.


Ha nem szeretnél metrózni, akkor a 4-6-ossal a Széll Kálmán térig utazz és onnan 10 perc séta, vagy 1 villamosmegálló a Déli.

2018. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Szegedről érkező vonattal nem érdemes bemenni a Nyugatiba, Kőbánya-Kispestről Kelenföldig félóránként el tudsz jutni az S36-os és G43-as vonatokkal, ahol megáll az összes Déliből induló vonat. Ha mindenképp ragaszkodsz a Nyugatihoz és a Délihez, akkor a Nyugatiból az M3-as metróval vagy metrópótló busszal tudsz eljutni a Deák Ferenc térig, onnan az M2-es metróval a Déli pályudvarig. Jegyet a Nyugati pályaudvarnál lévő BKK automatáknál tudsz venni. A metrók közti átszállásnál nem kell új jegyet lyukasztanod, 1 vonaljegy elég a teljes útra.
2018. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban a vonatokat javaslom Köki és Kelenföld között, az a gyorsabb.
2018. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia en sokat ingazok a ketto kozott.

Amig korlatlanul jart a 3-as metro addig ugy hogy: 3-as metroval Deak Ferenc terre ott atszallni a kettes metrora es onnan a Delibe.

Egy éve pedig úgy, hogy 4-es vagy 6-os villamossal a Szél Kálmán térre és onnan kettes metróval a Délihez.

2018. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: Egy megállóért nem éri meg lemenni a metróba.

A 17, 56, 59, 61-es villamosok bármelyikével 1 megálló a Déli.

2018. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Köszönöm a tanácsot ötös:)

Ezt nem tudtam eddig:)

2018. dec. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Hasznos tanácsok voltak! :)
2018. dec. 24. 22:08
 9/10 anonim válasza:
5-os és 7-es vagyok végül hogy mentél?:)
2018. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Még csak holnap megyek majd :)

De azt választom hogy villamos és Széll Kálmán tértől séta :)

2018. dec. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!