Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békéscsaba autóbusz pályaudvar...

Békéscsaba autóbusz pályaudvarról melyik busszal tudok kimenni a tescohoz?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok eltájékozódni a helyijáratos menetrenden, pedig 10 éve buszozom
2018. dec. 27. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem a 8V megy arra de nem tudom értelmező hogy hány óra hány perckor és honnan indul
2018. dec. 27. 09:18
 2/5 A kérdező kommentje:
2018. dec. 27. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alsó táblázatot kell használnod, az a TESCO felé menő irány.

A táblázatban a Varságh utcából való indulás időpontjai vannak megadva, és fölötte az, hogy az autóbusz-állomáshoz 16 perc múlva ér, a TESCO-hoz pedig 25 perc alatt.

Pl. munkanapon

18:45-kor indul a Varságh utcából, 16 perc múlva, azaz 19:01-kor ér az autóbusz-állomáshoz, és az indulás után 25 perccel, azaz 19:10-kor ér a TESCO-hoz.

Munkanapokon még egy járat van, ami 20:45-kor indul a Varságh utcából, 21:01-kor ér az autóbusz-állomáshoz.

Szabadnapokon (itt, általános szombatot jelent), és munkaszüneti napokon (itt, vasárnapot és „ünnepnapot" jelent) több járat van.

Visszafelé a felső táblázat használható; a táblázatban a TESCO-tól való indulási időpontok szerepelnek, a táblázat felett látszik, hogy 9 perc múlva érnek az autóbusz-állomáshoz.


Használhatod az útvonaltervezőt:

1.) Indulási hely: békéscsaba, a beírásra felkínálja Békéscsaba aut. áll.-t is, rá kell kattintani.

2.) Érkezési hely: békéscsaba, t beírásra felkínálja Békéscsaba, TESCO-t is, rá kell kattintani.

3.) Ha nem azonnali időpont-ajánlat kell, akkor Indulás most-ba kattintva az Indulási idő-re kell kattintani.

3.a.) A naptárból kiválasztható a nap (én most 2018. december 29-ét választottam), és kiválasztható az indulás időpontja (én most 14 óra 05 percet választottam).

4.) Keresés-re kattintás.

5.) És megjelenik (képrészlet): [link]

Térképen is mutatja az 1. javasoltat, de lehet másik javaslatra is kattintani.

Baloldalon, alul, a kijelölt javaslat részletezését is mutatja.

Erre a viszonylatra ez is a 8V járatot ajánlja (a BC BékésCsabát jelent).


Az útvonaltervező nem csak ilyen helyek közti tervezésre, hanem címek (utca, házszám) közti tervezésre is alkalmas, ha az a lehetőség, akkor átszállásos eseteket is tud ajánlani.

2018. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az is megfelel neked, mehetsz helyközi buszokkal is, amik Orosháza/Szarvas irányába mennek, viszont nem mindegyik áll meg a Tesconál. A menetrendek.hu-n is le tudod csekkolni, azt kell beírni érkezési pontnak, hogy "Békéscsaba, Csengeri u."

Viszont nekem volt már olyan (igaz, más viszonylaton), hogy nem hagyta a sofőr, hogy városon belül leszálljak, hiába volt feltüntetve a DAKK oldalán, hogy városon belüli utazásra igénybe vehető a járat. Ez elég sofőrfüggő, kinek milyen kedve van, szóval inkább kérdezz rá, mikor felszállsz.

2018. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. dec. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!